Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 210 napos program. Ki lehet...

210 napos program. Ki lehet bírni?

Figyelt kérdés

Egy 210 napos programot tűztem ki célul magam elé, minden eddigi teljesítményem porrá alázása érdekében.

A cél esetemben nem fogyás, hanem száraz, tiszta izomtömeg építés. Az étrend elég tápanyagot nyújt majd a fejlődéshez, de diétás menü lesz végig. Semmi zsíros étel, nasi, édesség, alkohol, kóla.

A sportban (testépítés) már benne vagyok egy jó ideje, viszont csak most érkezett el az idő, hogy egy nagyobb horderejű "kúrát" tartsak a fejlődésem érdekében.

A kérdés nyilván fejben dől majd el. Mit gondoltok?


2011. szept. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Miről mit gondolunk? Én 10 éve nem eszem sem zsírosat, sem cukrosat. Semmi édesség, csokika, péksüti, tészta, fehér lisztes dolgok, kenyér... csak fehér húsok, zöldségek és gyümölcsök. Havonta van egy-két alkalom, hogy valamibe "belenyalok". Szóval nem értem a kérdést... Az étrendet nem írtad le, meg mi az, hogy 210 nap? 7 hónap? Mert? Utána mi lesz?
2011. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos, hülyeség a kérdés. Ezért rácsaptam a kandallóajtót a kezemre.
2011. szept. 13. 21:26
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
jó lesz csak fejeld meg egy kis kokszal az a biztos.
2011. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ki fogod bírni. ha más éveken át nyomja igen keményen, akkor neked a 210 nap? le se fogsz állni utána se, azt figyeld meg!
2011. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!