Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100 fekvőtámasz program?

100 fekvőtámasz program?

Figyelt kérdés

[link]


ennek a programnak / edzéstervnek tényleg akkor eredménye lesz, hogy akár az ötszörösére tudom növelni a SZABÁLYOS fekvőtámaszaim számát? Esetleg van itt olyan, aki végigcsinálta már?


2011. jún. 12. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat csinálod biztos sikerül. Kitartás kérdése. A program nélkül is akár 200fekvőig is eljuthatsz magadtól. Ez csak egy iránymutató ami könnyíthet.
2011. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mark86


jól kitalált program,csináld nyugodtan.

2011. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben, kösz a válaszokat, el is kezdem holnap, hétfő, szerda illetve pénteki napokkal. a 2. kategóriába tartozom. remélem 6 hét múlva tényleg látszani fog valami :)
2011. jún. 12. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Én félig megcsináltam aztán abbahagytam a g*cibe. Ez volt két éve. Aztán takarodtam a terembe :D
2011. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már erre szánod magad , akkor inkább ezt hagyd a fenébe. Lefogadom az a 20 se annyira szép.. csináld így : 2 mp a leengedés , 1 mp-ig a föld felett nagyon picivel , 2 mp a feltolás , mindjárt nehezebb az a 20 is igaz?.. Vedd meg ezt : Fegyencedzés című könyv.. itt leírják hogyan legyél erős ezekben a gyakorlatokban
2011. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!