Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzés lehetőség?

Személyi edzés lehetőség?

Figyelt kérdés

üdv!


egy pár éve foglalkozok testépítéssel, ezalatt sokat olvastam, így elég rengeteg információt, és hasznos dolgot magamba tudtam szívni.

most leszek csak 18, középiskolába járok, és semmilyen referenciám nincs. van esély arra, hogy privát személyi edző lehessek? akár online írnék pontos adatok alapján edzéstervet,étrendet és válaszolnék a kérdésekre, akár 1-1 közös edzés erejéig a teremben, ahol ez engedélyezett. szükségem lenne pénzre, és mivel eléggé vágom a témát (persze bőven van még mit tanulnom) ezért szeretnék profitálni a tudásomból.

tudtok oldalakat, ahol érdemes lehet hirdetést kiírni?

ja és itt is jelezném, hogy akinek szüksége van segítségre, annak mindenben tudok segíteni jelképes összegért. ( :D )


köszi


2011. szept. 8. 21:55
1 2
 11/11 greeen ***** válasza:
van egy ismerősöm név az most felesleges neki mikor még anno kb egy éve beszéltem vele ép 8 "paciense" volt de szerintem ez már a max amit belehet vállalni sőt..ő fejenként 40 ezerért csinálja.
2011. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!