Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 8. 14:10
 1/9 anonim válasza:
Előbb vennék a tejpor.hu-ról, mint vateráról fehérjét...
2011. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
ez egy rakás sz ar nem pedig fehérje
2011. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjatok konkrétumot is, hogy miért szar.
2011. szept. 8. 14:29
 4/9 °:Amigo:° ***** válasza:

Mert egy komolytalan termék. Vicc az egész :-)

10g. laktóz, 0 cukor....

Hát a laktóz az mi a kis f@szom, ha nem tejcukor !?

És van pofája ráírni a sötét baromnak.

Mit vársz egy ilyen terméktől ? 1700 Huf és ezen rajta van az eladó haszna....

Szerinted 1 kiló jó minőségű tejsavót elő lehet állítani 1000 Ft alatti áron ? Csomagolni, szállítani, engedélyeket beszerezni, bevizsgálás,stb...

Ne légy naív!

2011. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:

azért mert ez egy félkész vacak,egy átverés az egész,még márkája sincs,tölteni sem tölti az embert és az íze is borzasztó.pénzkidobás az egész.

de ha ez kell és elhiszed hogy olcsón kapsz f asza 80%os tejsavófehérjét akkor meg is érdemled ezt a csodát.

ez az egész vicc hogy ilyen sz art akarsz venni ráadásul vaterán nézed a fehérjét. legyen már eszed.

2011. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 °:Amigo:° ***** válasza:
100%

Ááááá, most olvasom:


fogyasztása "tejjel nem célszerű mert lassítja a felszívódást"

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bazzz...5 gramm tejzsír, 10 g. laktóz, sz@r szűretlen koncentrátum és nem tanácsos tejjel inni?! Még ha izolátum lenne, igaz is lenne, de így nem qurva mind1 ?!


"7éve küzdök a vasakkal az edzőterembe."


Úgy látszik, a vasak nyertek :-)))

Ez kész....

2011. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, frankó válaszok.

Köszi mindenkinek!

2011. szept. 8. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez már mindennek az alja! egyszer rendeltem fehérjét a tejpor.hu-ról. akkor jó választásnak tűnt, igazából nem tudom mennyire volt jó-nem jó... de fejlődtem tőle. jelenleg myprotein.com ról rendelek nagyobb adagot egyszerre, ez így árban baráti és hosszas utánajárás után arra jutottam hogy megbízható.
2011. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TOMAtm ***** válasza:

én maradok a BSN Syntha 6 nál....és nemcsak Ronnie Coleman miatt,hanem mert szerintem nagyon jó.

biztos nem ennék ilyen zsákos sz@rt.mikor még csóró kiskölök voltam 700!!! FT ért vettem az Óvári sajtgyárban az izesítetlen tejsavót.szerencsére már nem vagyok rászorulva erre(ez 12-13 éve volt).

2011. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!