Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a fehérjéről?

Mit gondoltok erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem akarok vmi drága fehérjét venni. Ár/mennyiség arány elég jó. Étrend rendben van. Ezt szedném edzés után és ha mondjuk kimarad egy edzés vagy nincs kedvem enni. Utána jártam egy adagba 6gramm BCCA van és 4gramm Glutamin szóval aminosav tartalma se rossz. Csak a márkája miatt félek hogy az alacsony ára miatt se éri meg ezt megvenni. Sztem ez is egy magyar cég fehérjéje mint a scitec.


2011. júl. 18. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Román. Annak ellenére, hogy nem akartál drágát venni, szépen kiválasztottál egy rohadt drágát. Annyi aminosav meg mindegyikben van, abból van a fehérje.
2011. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4kg/2ezer forint az nem drága. én nem akarok 2 kilóst 15ezerér venni mert az a drága
2011. júl. 18. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
2,27kilós 9500ért ami magasabb fehérjetartalmú, nem sima koncentrátum. Ez a drága. Ennél még a 100% whey is jobban megéri.
2011. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem venném meg.. te tudod :)
2011. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!