Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék gyakorlatokat...

Szeretnék gyakorlatokat végezni ezzel, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van 1 ehhez hasonló gépem itthon: [link]

Szeretnék vele gyakorlatokat végezni,de sajna elhagytam a papírját és ezért nem tudom kiolvasni belőle,milyen műveletet kell végezzek Bicepsz,illetve Hasizom erősítéséhez.Nagyon meg köszönném ha leírnátok.Előre is köszi!


2011. aug. 28. 17:17
 1/3 dirtboy ***** válasza:

edzéstervet akarsz vagy hogy milyen gyakorlatokat lehet vele csinálni???

mellesleg kár volt megvenni egy ilyen kombinált nagy szerkezetet azért hogy bicepszet edz meg hasat.

2011. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Edzéstervet szeretnék.Az igazság az,hogy nem vettem,hanem kaptam.Régóta porosodik ott lent és gondoltam most elkezdem használni.1 Edzésterv érdekelne,hogy miből hogyan mennyit csináljak.
2011. aug. 28. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

rendes edzéstervet úgy általában ingyért kevesen írnak le neked.

bár vannak olyan jótét lelkek, akik képesek erre.


én, lévén, hogy nincs papírom, így igen olcsón adok ilyen tanácsot, természetesen ez személyre szabott lesz, és sok mindennel tisztábakerülünk, mire megtanulod.


az "ingyenes verzió" itt kezdődik [link]

és kb. idáig tart: [link]

2011. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!