Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudok ideális étrendet...

Honnan tudok ideális étrendet találni a szálkásításhoz és ehhez kapcsolódik, hogy milyen aerob gyakorlatokat szoktatok végezni?

Figyelt kérdés

Ez egy roppant jó cikk, csak sajnos étrendet nem találok sehol.


[link]


2011. ápr. 23. 23:21
 1/4 noname86 ***** válasza:
nem kell étrend,alakíts ki magadnak! hogy állsz anyagilag?
2011. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

olvasgass builder.hu-t

amúgy, jó kis leírás, kíváncsi lennék mennyire igaz. lehet ám hogy teljesen az..

leírta, hogy aerob edzés monoton, nem megterhelő mozgás.

tehát viszonylag hosszú ideig csinálod. ezen mit nem értesz? futás, úszás, lépcsőzés, ellipszis gép és hasonlók, nem? :)

2011. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dede, értem, van elliptikus trainerem, azon fogok mozogni, köszi :)


Az étrendemet pedig magamnak nem tudom kialakítani, mert írta a cikk, hogy csak a 3 működik együtt (étrend, súlyzos, aerob edzés) és ezért szeretnék valahonnan információt kapni, hogy mégis körülbelül mire gondolnak a megfelelő étrendnél (diétánál)

2011. ápr. 24. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:

az étrend mindennek az alapja.

ennyire fontos. írtam, keress rá builder.hu-n. ott korrekt étrendek vannak speciális célokra: tömegelésre, szálkásításra, ami csak érdekelhet :)

2011. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!