Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bp. -n valami küzdősport...

Bp. -n valami küzdősport emberi árban?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, gondolom ez nem mindegy. A IV. kerületben lakok, nem lenne hátrány a közelben. :D
2011. aug. 26. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a boksz és birkózó edzések általában olcsóak. A sors fintora, hogy ezek is a legjobbak. :D
2011. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bokszban gondolkodtam elsődlegesen. Tudsz is valami konkrét klubot esetleg?
2011. aug. 26. 23:17
 3/13 A kérdező kommentje:
Látom a második választ törölték (nem tudom miért), ha valaki esetleg konkrét klubot írna, az legyen szíves privát emailben írja meg, abból remélem nem lesz gond. A kérdés alatt van egy "Privát e-mail a kérdés kiírójának" gomb. Alapvetően inkább konkrétumok érdekelnének, azért írtam le.
2011. aug. 30. 20:08
 4/13 anonim ***** válasza:
6000 ft thaibox szentendre és nem tom mé törölték
2011. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Annak amit írtál már utánajártam pontosan, de köszi hogy még 1x leírtad.
2011. aug. 30. 21:45
 6/13 anonim ***** válasza:
mma és brazil küzdősport
2011. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Stílusokat tudok magamtól is, mint mondtam, konkrét hely/klub érdekelne, sajna nálam elég hangsúlyos az anyagi része is.
2011. aug. 30. 23:29
 8/13 anonim válasza:
Ugorj át a XIII. kerületbe, meg fogod találni a kűzdő sportodat ingyen.
2011. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó, a többi hasonló kommentet megelőzendő hagyjuk még a VIII., XIX., és a többi kerületet, a Fradi-Újpest meccset és a Kossuth-téri tüntetést, meg hasonlókat.
2011. aug. 30. 23:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a thai box még érdemes megnézni most a Fradi indított egy MMA edzést csak nem tudom mennyibe kerül ,de beírod googlebe Fradi MMA biztos kiadja . Nekünk suliba hírdették . Szerintem az is jó sport nagyon ,de azért én thai boxot sokkal jobban szeretem , hogy megvaljam .
2011. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!