Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik izomnövelő szer hatásos?

Melyik izomnövelő szer hatásos?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy fújj,ne csináljam inkább edzek keményen és patikamérlegen méricskéljem a fehérjéket.De valakinek nem ez az élete és mégis jól szeretne kinézni.Szóval nem baj ha nem vagyok erős csak látszódjon rajtam izom.Persze azért edzek is valamennyit mellette,csak milyen szerek vannak ami látványosan "felpumpálja" az embert?
2011. aug. 25. 23:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
Néhányan nem vagytok tisztában az oldalnak a lényegével , a kérdező kérdez te pedig ha tudsz akkor válaszolsz , kérdezett olyat hogy mi a mellékhatása ? A kérdésben semmi sportot nem véltem felfedezni ti mégis a sportal jöttök neki , közben meg csak izomnövelő kell neki ami hatásos és a sok ostoba ide irogat , vannak legális tömegnövelő szerek amitől FELÁLL A FSZODIS , szóval aki nem ért hozzá az ne irogasson már , innen onnan halljátok hogy az ilyen szerek impotenciát okoznak stb stb stb ( igen vannak szerek amik impotenciát okoznak sőt a mályra is káros hatással vannak és egyéb más szervekre is ) a szteroid nem egyenlő a nulla izommal , vannak szteroidok amiket bekell szúrni és vannak amiket tabletta formályában veszel be és akármennyire meglepő de az injekcios beszurásos módszer még mindig jobb , de én nem ajánlom neked a szteroidokat ha tényleg érdekel hogyan tudsz gyorsaan szépen fejlődni akkor jelezz itt vissza és írok egy emailcimet ott írsz nekem és segítek MERT EZ AZ OLDAL AZÉRT VAN HOGY SEGÍTSÜNK ! vannak legális szerek amik nincsenek rossz hatással , meg az elején nem kell méricskélni patikamérleggel a fehérjét aki így kezdi azt én nem elszántnak hanem hülyének hívom :) amikor én elkezdtem a kajám nem volt nagyon rendben nem méricskéltem meg semmi , de szépen lassan belerázódtam :) másik az hogyha ilyen szerek kellenek az eszméletlen pénzekbe fog kerülni , remélem tudtam segíteni . Szóval vannak ilyen szerek amik legálisak nincsenek a szerveidre rossz hatással és nem leszel impotens se , csak ennek ára van !
2014. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mit vársz, hogy valaki beírja, hogy sus..n.l? Be injekciózza magának és megpusztul. Ha a kaja nincs rendben úgysem fog fejlődni az izom, mert nincs mit beépítsen a szervezet. Kezdetnek sokkal olcsóbb megoldás is van. Kaja mellett vitamin, fehérje, kreatin-monohirdát. Ezzel egy darabig garantált a fejlődés és nincs mellékhatása. Persze a megfelelő edzés sem utolsó, kis ismétlésszámmal nagy súlyok. 3 nap bőven elég egy héten. Ha az alapok megvannak, erősen ajánlom a HST edzésterv kipróbálását. Rengeteg erőt és izmot hozott.
2017. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Simikesimike válasza:
Tisztelt hírdető,,,,a negatív kommenteket hagyd figyelmen kívül,,mert csak az irigyek teszik azt,amit ....Elmondanám,,,nem vagyok egy izomkolosszus,,de járok terembe,,,Simon Árpád néven meg lehet nézni fent.....A testépítés,amit a profik csinálnak,,,,az arról szól,kinek mennyi pénze van kúrákra,,,és ki mennyit dolgozik mellette,,,,,mert akinek van mit a tejbe aprítani,és mellé még akár rengeteg szabadidelye,és nem a kondihoz,hanem a pihenéshez...Nagyon ellehet fáradni természetesen az edzéseken,,de ez nekem is örömet okoz,,,..Ahhoz,hogy elkezdj izmosodni igazán,,,,először elég egy kis protein,,ami természetesen legális,és egy kis kreatin.....Ha ezt hozod egy két hónapon át,,,hidd el,,látni fogod magadon....Ha nem akarsz profi lennéi,,akkor nincs szükséged semmiféle plusszra...De ha van kérdésed,,akkor nyugodtan csak jelölj be a neten,,,ja !!!!és még mielőtt valaki kritizálná a másikat,,mert jobban akar kinézni,,az nézzen először magába,,
2017. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!