Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a lábam vastagítani?

Hogyan tudom a lábam vastagítani?

Figyelt kérdés
Elég vékony a bokám, a vádlim a combom. hogyan tudnám vastagítani? A bokámat sehogy, de ha edzek a lábamra, akkor van esélyem, hogy vastagodjon?
2009. ápr. 17. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is pontosan ez a problémám.Én mintha ugy vettem volna észre,hogy a bicajozástól vastagodott a vádlim na meg a combom :) neked is ajánlom,de sokat kell tekerni :) szóval hajrá!Na meg rendesen kell étkezni!
2009. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Rövid, erőteljes (vagy nagy súlyokkal végzett) mozdulatok erősítik az izomzatodat. Gyors, erős sprint is ilyen, ahogyan a pl emelkedőn felfelé bringázás is. A lényeg azon van, hogy erőlködjön az izomzatod.

Minden, ami ennek ellenkezője, szálkásít, vékonyít.

2009. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét előttem válaszolónak igaza van. Volt egy haverom, mondjuk nagy bringás volt, de a genetikája is segítette, mert akkora vádlija volt mint másnak a combja. Viszont ha nem vagy bringás akkor ajánlom a guggolást nagy súllyal, plusz egyél sokat. Vagy végezz súlyemelő edzéseket. Mind a kettő nagyon hoz lábra.
2009. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, akkor tehát ha intenzíven, súlyokkal edzek, akkor nem szálkásodni fogok. Sajnos 5 évig hosszútáv futottam és eléggé leszálkásított, de akkor még van remény...

köszönöm

2009. ápr. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!