Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámasz segít?

A fekvőtámasz segít?

Figyelt kérdés

van egy kis hasam, és szeretném leadni, de extrém diétát nem tudok végigcsinálni, és nem sportolok ...

viszont ezt találtam a neten [ [link] ] és arra gondoltam talán ez is megteszi..

mit gondoltok?


2009. ápr. 16. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

"de extrém diétát nem tudok végigcsinálni, és nem sportolok ... "


Nem, nem nem.

Ha így folytatod semmire se mész. Vagy szedd össze magad vagy bele se kezdj.

Ez a 100 fekvőtámaszos izé meg nem jó arra amire neked kellene.

Diéta, diéta, diéta, jahh és kezdj el sportolni és lehetőleg ne a sakk legyen az.

2009. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fekvőtámasz nem jó hasra,legalábbis még nem hallottam.nekem is volt hasam,futogépen szoktam gyors gyaloglast végezni,utana taposógép.felülések,és lement.

mondjuk függ hogy mekkora a has.

2009. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El kell határoznod magad, különben tényleg nem fog menni.
2009. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Elmondom milyen kérdést tettél most fel! Kb. ilyet:

Le akarom futni a maratont! Sajnos nem tudok leszokni a napi két doboz cigiről, és nem is járok el futni rendszeresen! Viszont találtam egy ilyet a neten hogy 40-es bicepsz 10 nap alatt! Ez vajon megteszi?


Tehát először is tegyünk már rendet a fejekben!


Has zsír leadás = diéta (nem kell extrém) + aerob jellegű EDZÉS! Kibúvók, helyettesítő megoldások, hullahopp karika, talpra rakható zsírégető tapaszok, zsírégető krémek, csodabogyók, csodafogyasztó szerek, legmedzsikgépek NINCSENEK! Ilyen nincs hogy ez is megteszi! Van egy célom, annak elérésére vannak konkrét módszerek! Remélem Te sem gondoltad komolyan, hogy a hason lévő hájat fekvőtámasszal le lehet adni!

2009. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az előző válaszolónak az utolsó mondatával kicsit vitatkoznék... ugyanúgy égeti a kalóriát a fekvőtámasz, mint a felülés... sőt! sokan azt hiszik hogy a felüléstől lesz majd olyan hasuk... a pék faszát :D attól lesz, hogy negatív kalóriamérleg van. És ezt létrehozhatod fekvőtámasszal is. Tény, hogy nem a leghatékonyabb módszer, de jobb mint a "felülés" xD
2010. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a fekvőtámasz is képes rá, hogy zsírt égessen a hasról, csináld úgy, hogy fekvőtámasz közben koncentráltan feszítsd a has és a fenék izomzatodat, én ezt kettlebellen tanultam, és szerintem hasznos
2011. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Offthewall ***** válasza:
utolsó 1-2 válaszolónak: Leírtátok amit akartam, grat. De értsük már meg, hogy nincs helyi zsírégetés. A fekvőtámasz meg az(egyébként hátgyilkos) felülés ugyanúgy égeti a kalóriákat(lóf.sznyira :D) attól függetlenül, hogy milyen izomcsoport dolgozik. Kockás hashoz kell kb. évi 5 felülés, meg 5% testzsír. ahhoz viszont szigorú diéta és kva sok aerob kell=negatív kalóriabevitel/mérleg/egyensúly ki hogy hívja
2011. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!