Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámasz segít?

A fekvőtámasz segít?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! A lényeg az, hogy két gyerkőcöt szoptattam már, és ugyan nagyok a melleim, de azért mégis megereszkedtek! Ha neki állok fekvőzni, az javít rajta, vagy ront? Mert azt tudom hogy erősíti a mell izmot, de akkor nem lesz még megereszkedettebb?? Vki gyúrt már erre ez miatt?? Köszi ha szántok rám egy percet, a komolytalanok léccccci kíméljenek!! Ez nekem fontos!!!
2011. máj. 13. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

mark86


[link]

2011. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen segít a fekvőtámasz és a súlyzók emelgetése, de csak fekve, mert aranyeret okoz ha állva csinálod.
2011. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
varrasd fel plasztikai sebésszel. a fekvő segít, de nem sokat.
2011. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A felvarrás a legtutibb.

Persze ha magas a testzsírod és diétával edzéssel csökkented,akkor a mellből is megy le.

A kérdés már csak az,hogy a kerülete csökken és ezáltal feszes lesz,vagy még lógósabb lesz.Ez már egyéni adottság.

2011. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha lóg, akkor azon csak a szilikon fog segíteni. Sajnos nincs olyan gyakorlat ami elég hatásos lenne erre, mivel a női mell nem izom.

2011. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 JennyR válasza:

Igen, segít! A fekvőtámasz erősíti a melltartó izmokat. Ha ezeket az izmokat jól megerősíted, az megemeli a mellet!

Van még pár hasonló gyakorlat, amivel ezeket az izmokat lehet erősíteni, itt nehéz lenne leírni, keress rá szerintem neten.

(ja! saját tapasztalatból mondom. Én nem plasztikáztatnék. A pasik egyébként is a természeteset kedvelik) :))

2011. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a komenteket :) Hasznosak voltak!! Vékony vagyok egyébként, nem azért nagy a mellem mert duci lennék :) A mell felvarrással nincs bajom, mert az nem műmell, csak felvarrás, de arra nincs lóvém. Majd akkor csinálom a fekve súlyzózást, meg a sima fekvőt, majd meglátjuk mi lesz belőle. Köszi a válaszokat mindenkinek :)
2011. máj. 14. 09:59
 8/9 JennyR válasza:

[link]

Most találtam! :)))

2011. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De jó!! Köszi kipróbálom :)
2011. máj. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!