Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 5 kilós súlyokat emelgetek...

Ha 5 kilós súlyokat emelgetek minden nap mikor fog látszani az eredmény?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Soha, mert nincs benne koncepció. Olvass el egy alapismereteket.
2009. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Az első válaszoló egy segg!! (attól függetlenül, hogy igaza van) Szerinted honnan tudná, hogy mi az az "alapismeretek"? Nem születik ám mindenki úgy, hogy tudja és nem is jár mindenki a bb.hu-ra. Basszus, tök hülye vagy :S ...


Na mindegy, amúgy ez az, amiről a barátunk beszélt:

[link]

2009. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5 kilót elbirsz?függ attól is hogy milyen tipus vagy.ha én minden nap emelek,2 kilós sulyzokkal,naponta 3 szor 15 öt,egy hét utan látszik.
2009. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Kár, hogy az alapismeretek televan hibával és ellentmond egy csomo pontban a saját írója véleményével, de ha nincs saját agy jobb mint a semmi.
2009. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
semennyit.. minden nap edzés=túledzés + egy idő után a szervezetednek nem lesz kihivás, hiába csinálsz többet belöle a szervezetednek akkor már nem kell a szöveteket lebontania, tehát nem épít újat, és ha nem épit újat akkor nem fogsz növekedni
2009. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az utolsóban van valami mert gondolj csak bele fiatalon egy tojást is nehezen emeltél fel most meg szinte észre sem veszed ha bent van a kezedben szóval szerintem két hetente kellene emelni a súlyok számát de ahogy érzed és ahogy jól esik
2009. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Kár, hogy az alapismeretek televan hibával és ellentmond egy csomo pontban a saját írója véleményével, de ha nincs saját agy jobb mint a semmi."

Én aszerint csinálom a dolgaimat már évek óta, és eddig nem csalódtam benne. Szóval nem tudom miért lenne hibás...

2009. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mondtam,h ha nincs saját agyad akkor az is jó! olvasd el megint és gondolkozz is közben.
2009. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mellékesen használhatod azt ha nincs saját tapasztalatod és egyéb ismereted a testépítésben. de az akkor is mint a neve is mutatja ALAP. Most átolvasom a kedvedért és megszámolom szerintem hány hiba ill. ellentmondás van benne, persze nem százszámra kell gondolni.
2009. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első átfutásra 12 hibát találtam benne. Ezmellett az edzéspéldák szerintem nagyon rosszak és ellent is mond az írója véleményével, illetve az energianyerés folyamata elég hibásan van benne megfogalmazva.
2009. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!