Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Test izmosítás hogyan?

Test izmosítás hogyan?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. 171 magas, 59 kg. Kicsit izmosítani szeretném a hasamat, valamint karjaimat. Vagyis inkább úgy mondom ,hogy mindenhol a testemet. Hogyan lehetne ezt megoldani? Mennyit súlyozzal és mennyit felülőzzek naponta?

És mennyi idő alatt lenne látható az ,hogy gyúrok. Nem akarom 1-2 hét alatt ,csak érdeklodok.

Egyébként már 2-szer is gyúrtam 3-4 hónapig naponta.De alig látszott meg. Jah és focizok is


2011. aug. 22. 09:05
 1/8 A kérdező kommentje:
*súlyozzak*
2011. aug. 22. 09:16
 2/8 anonim ***** válasza:
olvass utána, konditerem, normális edzéstervvel, heti 4-szer, mellette kell egy étrend is, mivel a foci leszálkásitja azt a kevéske izmot is ami rádmenne.1-2 hét pfff. inkább 1-2 év
2011. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
olvasd ki az oldalt,minden le van írva: [link]
2011. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igyál turmixokat, de az kicsit drága hosszútávon, szóval inkább szerezzél (jumbo vagy protein power)
2011. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt írtam ,hogy nem 1-2 hét alatt akarom ,ami azt jelenti ,hogy kitartó vagyok. Utolsó válaszoló kipróbálom azt a jumbo-t. Hallottam már ezekrol a kiegészítokrol. És úgy meglehet oldani ,hogy foci mellett is gyúrhassak?
2011. aug. 22. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasgass sokat, amúgy tömegnövelő étrend és heti 3-4 intenzív edzés. Foci mellett is meg lehet oldani simán, felülésezni nem kell, és tényleg ne csak hasra meg karra eddz.
2011. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Geri31 válasza:
14 évesen mi a brantnak akarsz turmixolni?! Még igencsak fejlődő szervezet vagy, nőni is fogsz még (magasságra), egy darabig még nem fogsz látványosan vastagodni. A többiek javítsanak ki ha tévedek. Egyél sokat, és kezdj el konditerembe járni, az alapokat sajátítsd el, hangold rá az ízületeket a súlyok emelgetésére. Amúgy is igazából 18 éves kortól érdemes "keményen" edzeni. Nem azt mondom hogy addig semmi, de ne ugorj fejest bele, még nem érdemes.
2011. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor halasztom a testépítést egy 2 évvel. Addig focizok ,addig is szálkásodok :) :DD
2011. aug. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!