Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi mozgásnak vajon lesz...

Ennyi mozgásnak vajon lesz hatása?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon vacak munkabeosztásom van, emiatt legtöbbször teljesen hulla vagyok:(

Viszont már nagyon "löttyedtnek" éreztem magam, muszáj valamit tennem.

Ami belefér a keretembe, hogy vonat vagy taxi helyett biciklivel megyek melóba, ami oda-vissza 20-20 percet jelent, és nagyon sok az emelkedös rész, szóval elég rendesen leizzadok. Plusz még itthon egy kis torna, mindennap csinálok gyakorlatokat(ilyen 20-25 darabot mindenböl, hetente emelve a darabszámot). Leginkâbb fenék-láb téren szeretnék javulni, jövö nyárra jó lenne, ha végre 20 év után bevállalnám a bikinit(kövér nem vagyok egyáltalán, csak mégsem vagyok elégedett).

Futást még tervezném, de ugye idöm már nem nagyon engedi, meghát a térdem sem az igazi.

Szóval a kérdésem végül is az lenne: ez érhet valamit vagy felejtsem el? És mennyi idö kell ahhoz, hogy látszódjon is valami?

Bocs a helyesírási hibákért, nincs hosszú ö+ü a billentyüzeten:)

Egy kétségbeesett lány(20)


2011. aug. 17. 08:49
 1/2 ✮ʝօк&# ***** válasza:
54%
Nyilván nem lesz tőle semmi bajod ha biciklivel jársz melóba. napi 40 perc nem tudom mit ér, ebben a témában annyira nem vagyok otthon. De nagyon fontos, hogy mit értesz az "egy kis torna" alatt. Rubint Réka DVD+ Megfelelő kajálás segíthet.Olvasgass www.bodybuilder.hu itt sok hasznos dolog van. Sok szerencsét :)
2011. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ennyi mozgás nem igazán sok. Ezt lássuk be. Emellet is érhetsz el sikereket de nem sokat. Ha látványosabbat akarsz akkor ki kell iktatnod az étkezésedből a cukrot a lisztet az élesztőt. (Teljes kiőrlésű viszont mehet, de azt is csak mértékkel). Próbélj meg sokszor keveset enni, így sosem leszel éhes. / után már ne nagyon egyél. Ha mégis megkívánnál valami édeset akkor egyél valami gyümölcsöt (én az ananászt, barackot banánt szőlőt imádom). Ezek szebbé teszik a bőröd és a fogyásban is segítenek. És ami a legfontosabb ELSZÁNTSÁG!!!!!!
2011. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!