Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megoldani hogy a...

Hogy tudnám megoldani hogy a hátam egyenes legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom észrevettem hogy eltér a többiekétől a hátam...

Nekik egyenes nekem felül be van hajolva... :(


2009. ápr. 13. 14:51
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és ha számít valamit 16 leszek...
2009. ápr. 13. 14:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg van egy kis gerincferdülésed. Ha oldalról nézve az első háti csigolyáid vannak behajolva, akkor mindenképp érdemes elmenni gygytornászhoz, vagy valami sportot üzni ami megerősíti a hátadat. Ez az a deformáció, ami ha nem erősítessz ellene, akkor a korral fokozatosan romlik.
2009. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha háttal alszok?
2009. ápr. 13. 15:15
 4/6 A kérdező kommentje:
de am tudom hülyén hazngzik de olyan mint a hattyúnak a nyaka és a feje..
2009. ápr. 13. 15:20
 5/6 anonim válasza:
Az előző hozzászólónak igaza lehet,vagy hanyagtartás,vagy enyhe gerincferdülés. Ortopéd örvosi vizsgálat szükséges,onnan küldenek gyógytornára (ez általában beépíthető az órarendbe,sok iskolában van is),és gyógyúszásra küldenek. Ha súlyosabb,akkor esetleg heveder legrosszabb esetben(de nem hiszem,hogy nálad erről van szó)fűző viselését írja elő az orvos. Mindenképpen lássa orvos,mert még rendbehozható.
2009. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyszerű, húzd ki a gerinced és tegyél be helyette 1 betonkarót... vagy régen használták a nyújtópadot, igaz h vallatásra de a cél szentesíti az eszközt :D
2010. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!