Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak h egyenes hajam...

Mit csináljak h egyenes hajam legyen?

Figyelt kérdés
szeretem ha egyenes a hajam, de ezt csak hajvasalással tudom elérni, az meg ugye eléggé égeti a hajat. Van ez a hajegyenesítő sampon..mit gondoltok róla? hatásos? vagy esetleg tudtok valami más módszert?
2010. márc. 7. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
az a hajegyenesítő sampon nekem egyáltalán nem használt, pedig nem is olyan göndör a hajam..szóval szerintem egyáltalán nem használ.
2010. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen jó drága hajegyenesítő kencém, bekentem vele a hajam, amitől még göndörebb lett+tiszta ragacs =S
2010. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
mozsd meg balzsamozd be fésüld ki egyenesre és ne sszáricsd meg
2010. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de magától összegöndörödik..vagy nem?
2010. márc. 8. 18:41
 5/8 anonim válasza:
hát én fodrásznak tanulok és az oktatom mondta h nem igazán
2010. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben..kipróbálom :) köszii
2010. márc. 9. 07:21
 7/8 anonim válasza:

szia:)

szerintem maradj a hajvasalónál, mert az 100%-ig hatásos, viszont használj hővédő spray-t vagy krémet

hajvasalás előtt fújd/kend vele be a hajad, mert ez egy szilikonréteget képez a hajon ami megvédi a hőtől

2010. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam a hajegyenesítő termékcsaládot, de nem hatott semmit, pedig megvettem sampont, balzsamot, krémet, úgy vágattam a hajam, hogy könnyű legyen vasalni, tettem bele hajmosás után habot is,de nem igazán éreztem különbséget. Ha van természetes hullám a hajadban, azon szerintem csak a hajvasaló segít, de attól is függ, hogy milyen a hajad, vékonyszálú, normál vagy vastag, az enyém vékony, és elég hamar göndörödik.
2010. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!