Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így rendben...

Szerintetek ez így rendben lenne? Lenn bővebben.

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni konditerembe edzeni, a cél egyenlőre nem az , hogy minnél jobban nézzek ki hanem , hogy sikeresen felvegyenek tűzoltónak. Oda ugyebár kell az erőlét és a futás is. A kérdésem az lenne , hogy az ugy nem para , hogy heti 3x kondi ( hétfő,szerda,péntek ) és heti 2 futás ( kedd , csütörtök )??
2011. aug. 12. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem para, sőt jó is.
2011. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem para hanem pisti
2011. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Köszi !

2. Kabbe!! Tudod , hogy Féki Balázs vagy XD:PP

2011. aug. 12. 21:39
 4/7 anonim válasza:
Nagyon jó vagy de viszont én meg tudom hogy te írtad ki a kaka sexes kérdést is :P
2011. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
benézted :) mert nem
2011. aug. 12. 21:41
 6/7 Mr.Super TNT ***** válasza:

Először is azt javaslom neked ,hogy azt a mozgás anyagot használd edzéshez amit a alkalmassági eljárás során elvárnak a konditeremben a súlyok emelgetése ebben az esetben nem túl funkcionális mivel mind fizikai erő fejlesztése mind a sebességed sokkal rosszabb lesz ,javaslok inkább valamilyen küzdősportot vagy más típusú mozgásformát pl crossfit ,calisthenics(utóbitt én is csinálom most már bár még az út elején járok).

Ha kíváncsibb vagy ezekre a módszerekre a google a barátod én még ajánlanám a Fegyencedzés könyvet Paul "Coach" Wade -től. az a lényeg ,hogyha erőt akarsz a gyúrás haszontalan ,mert az csak "szépészeti beavatkozás" én tudom miről beszélek ,mert voltam a katonai alkalmaságikon és a gyúrósok ott rendre elvéreztek amíg nekem egészen jól ment és én már 4 éve nem csináltam gyúrós gyakorlatot. A tűzoltóságnál meg pláne ,hogy gyorsnak kell lenni mert ott szigorúbban veszik a "7 próbát mint a rendőrségen tehát ha nagydarab vagy akkor se elnézőbbek és nem kell kevésbé szabályosnak lenned kb ezért van pl. ,hogy a rendőrszakközepek állománya gyengébb ,mint a többi hivatásos szervé.

2011. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm... Köszi a tartalmas választ !
2011. aug. 14. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!