Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúgyerkőcnek milyen küzdőspor...

Fiúgyerkőcnek milyen küzdősportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elég nagy, magas és olyan kis tömör, erős. Így első blikkre + apukája után nem az a vékony szálkás izomzatú csákó lesz.

Szeretném, ha valamilyen küzdősportba vágna majd bele (persze csak ha ő is karja). Mit ajánlotok? Hány éves korban szokták ezt elkezdeni?


2009. ápr. 12. 13:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Én valami keletit ajánlanék akkor, amiben nem csak erősítenek, meg verekszenek, de vannak olyan kötelező gyakorlatok, amik kitartást és fegyelmet követelnek. Nálunk ilyen volt a karate, és már az 5-7 évesek is jártak.
2009. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes komolyabbnál nem nézik el az ilyet ha késik, vagy ha otthonhagyja a ruháját.Kemponál ezért kemény bünti szokott lenni.De egyébként mindegyiknél így van, hogy vagy anyuka vagy apuka fizet.
2009. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a kung-fu is nagyon jó , a box is , a kickbox , vagy esetleg ninjutsu . Még nem próbáltam mindet , de cask jókat hallani róluk , viszont a kung fu-t csak dicsérni tudom . Egyik sem árthat neki .
2009. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak két küzdősport közűl választhatsz.Ez az ökölvívás, és a birkózás.Esetleg cselgáncs. a többi semmit nem ér. Én 32 éves vagyok és bunyoztam egész életemben.csak a birkó vagy a box. a többi semmi.Ezt hidd el.
2009. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
Előző válaszoló!Mi az hogy semmi?Azt sem tudod miről beszélsz.Zen-Bu Kan Kempo, Thai-Box, brazil Ju-jitsu.Hallottál már ezekről?Tudod hogy ezek az ágazatok hány országos, világbajnokot nevelt ki magából?
2009. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom annyi országos bajnokot amennyi országos bajnokságot indítottak az adott rug-kapálásban!
2009. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Rúg-kapálás.Gratulálok.Te aztán marhára érthetsz a küzdősportokhoz.
2009. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha az ökölvívás az, akkor értek.Ja és hány olimpiai helyezett van ezekben a művészeti ágakban? ja ,hogy egyikiet sem jegyzik az olimpián!no comment!
2009. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Olimpia!No comment!

Neked Royce Gracie,Rickson Gracie neve nem mond semmit?

Vagy Buakaw-Por Pramuk, Jerome LeBanner, Remy Bonjasky, Kaoklai Kaennorsing, Peter Aerts?Ők mind világhírű harcosok,

K-1 világbajnokok.Úgyhogy hiába jössz itt az olimpiával, szánalmas érv, kifogás.Én nem szólom le a boxot meg a birkózást, mert én is csináltam rövid ideig mindkettőt és tudom hogy jók.De az hogy azt mondod, a többi semmit nem ér, ez nem sportemberhez méltó viselkedés.Nem tudom hogy miért nézed így le a többit.Ha nem ér semmit, akkor menj le egy thaibox vagy kempo edzésre és figyeld meg hogy hány másodpercig bírod a combrúgásokat egy haladó embertől.

2009. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem nézem le ,de azok nem sportolók,hanem harcosok.szerintem nem férfias a másikat combon rugni,a kezét tekerni, meg a nyakát.De úgylátszik maradi vagyok.sima ember viadal!
2009. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!