Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicepsz edzés heti kétszer?

Bicepsz edzés heti kétszer?

Figyelt kérdés

A bicepszeim kicsit le vannak maradva a többi testrészemtől, ezért arra gondoltam, hogy hetente kétszer edzeném meg. Hétfőn és pénteken. Jó ötletnek tartjátok, vagy hagyjam a fenébe és maradjon a heti egyszeri?


Válaszokat köszönöm.


2011. aug. 10. 11:33
 1/7 oyeacch ***** válasza:
Ha le van maradva és bír regenerálódni, akkor igen.
2011. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
úgy van ahogy oyeacch írta,hétfő és péntek elég távol van egy mástól úgy hogy szerintem nem lesz gond a regenerálódással
2011. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én is heti 2-szer edzem, kedden és csütörtökön, de ha van rá időm, szombaton is elmegyek. nekem még eddig nem okozott problémát, az, hogy heti hányszor megyek, kb arányosan fejlődöm, és nem terhel meg az edzés. szerintem a lényeg az, hogy próbálj meg mindig arányosan beosztani az edzésed, hogy mindenre testrészedre legyen idöd, és erőd.
2011. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:
utolsó válaszolótól kérdezném hogy a lábadat és a hátadat melyik napon edzed,és még azt kérdezném hogy azt hányszor edzed 1 héten??? /csak kíváncsiság/
2011. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
heti 2-szer járok át ugye, és általában kedden csinálom a lábra az edzést, csütörtökön meg hátra, de én a hátamra mindig több idöt forditok, mert futok versenyszinten, és emiatt kevesebbet forditok rá, de szerintem ha kb ugyanannyi időt szánsz mindkettöre, akkor jó lesz, de persze csinálhatod egynapon is az edzéseket, de akkor megterhelőbb.
2011. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
heti 2-szer járok , és általában kedden csinálom a lábra az edzést, csütörtökön meg hátra, de én a hátamra mindig több idöt forditok, mert futok versenyszinten, és emiatt kevesebbet forditok a lábra, de szerintem ha kb ugyanannyi időt szánsz mindkettöre, akkor jó lesz, de persze csinálhatod egynapon is az edzéseket, de akkor megterhelőbb.
2011. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Megpróbálom heti 2x, remélem jobban fog nőni.
2011. aug. 11. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!