Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történhetett? (Bővebben lent).

Mi történhetett? (Bővebben lent).

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és októberben a 79 kilóról sikerült 64 kilóra lefogynom heti 3-4x konditerembe járás és intenzív kardiózás után. Természetesen izomra is gyúrtam rendesen. Nem volt túl nehéz dolgom, mivel 8 évig atletizáltam, de 9 és 10. osztályra abbahagytam teljesen a sportot, így a sok egészségtelen étel és ital lerakódott. Aztán ezt a gondot sikerült orvosolni edzéssel. Azonban észrevettem, hogy július óta nem voltam edzőteremben, semmi kardió és gyúrás, mégis 64 helyett 63, majd 62, és végül most 61 kiló lettem, pedig (sajnos) mostanában megint sikerült rászokni a cukros üdítőkre és kajákra (üdítőkre inkább), így csodálkoztam mikor megláttam, hogy nemhogy nem híztam, de még fogytam is.

Szeptembertől szeretném újra elkezdeni az aktív edzést, de aztmondták, nagyon lefogytam, és páran javasolták is, hogy hagyjam abba a kardiózást, mert a túl gyors fogyás (5 hónap alatt -18 kiló) nem túl egészséges.

Szerintetek mitől fogyok holott nem is járok edzeni?


2011. aug. 4. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit felszedtél izmot az megy szépen le.
2011. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ennek nem örülök. Akkor szeptembertől kőkemény edzések lesznek megint.
2011. aug. 4. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztosra veszem, hogy messze nem elegendő a napi fehérjebeviteled.
2011. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szinte nem is szoktam fehérjét bevinni a szervezetembe :/
2011. aug. 5. 01:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!