Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindig azt írja itt valaki,...

Mindig azt írja itt valaki, hogy nincs helyi zsírégetés? Ez igaz?

Figyelt kérdés
Légyszi az írjon aki 165cm és 48 kg.szeretnék tőle tanácsokat kérni mert Én is 165cm vagyok de 55kg.Én is 48 szeretnék lenni.Hogy csináljam?
2009. ápr. 9. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom ki írja, de valóban nincsen. Fogyhatsz a zsírodból, de a szervezet dönti el, hogy mely zsírpárnákhoz nyúl hozzá.

És alakíthatsz magadon, ez azt jelenti, hogy pl. hasizomgyakorlattal megerősíted a hasfaladat, akkor karcsúbbnak nézhetsz ki akkor is, ha a rajta lévő zsírpárna vastagsága nem változott, hoszen a hasizmok jobban tartják a belső szerveket és nem türemkedik ki a hasad.

De ez két külön dolog.

2009. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de ne akarjál 48 lenni! Úgy néznél ki, mint egy nyúzott béka! Az nagyon kevés!
2009. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy én írom? :D


Mert valóban nincs, a szervezet onnan kezdi el égetni a zsírt, ahonnan kedve szottyan.

2009. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem azt jelenti, hogy ne tudnád formálni az alakodat! Más is tudja, nem igaz?
2009. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez igaz ugyanis ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz, nincs olyan h csak a fenekedről vagy csak a hasadról.
2009. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, nincs helyi zsírégetés.. és amugy is csak genetika kérdése, hogy mikor honnan fogysz a diétába..

amugy meg miért nem jó az 55kg? szerintem pont tökéletes a magaságodhoz, 48kg az már nagyon vékony nem tetszik már annak se aki csak a vékony lányokat szeretik..

2009. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

"Légyszi az írjon aki 165cm és 48 kg.szeretnék tőle tanácsokat kérni mert Én is 165cm vagyok de 55kg.Én..."


Miért? Aki 186cm és 90kg az nem érthet hozzá? A hozzáértés meg a jó tanács az nem méretfüggő, sőt nem is korfüggő...


Amúgy hány éves vagy? A színvonal alapján vagy 14...

2009. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szijja :)

Én 168 cm. vok és 52 kg.

Ha télleg vhonnan le akarsz fogyni és tartosan,akkor a diéta nem neked valo.(persze ne egyél anyi zsiros ételt,de nem kell koplalni)Szal ha télleg annyira elszánt vagy e téren akkor a sport neked a legjobb megoldás.De edzögépeket is lehet venni,amivel már könnyen formálhatod magad,a kiválasztott helyen.

És nem hiszem,h annyira kevés az a 48 kg. ,mert az egyik oszim is 171 cm és 50 kg.Semmi baj az alakjával,nem gebe,bejön a srácoknak.

Mindenki ugy néz ki ahogy neki tetszik...

Remélem segitettem sya pusz pusz

2009. ápr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem meg van....

miért mondja ezt mindenki????

ha én csak lábazok akkor nem fogok fogyni mindenhonnan...vagy ha karozok akkor nem fogok a combom,hasamból fogyni...

2011. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!