Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom hogy nincs helyi zsírége...

Tudom hogy nincs helyi zsírégetés, de akkor most ez hogy van?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. a testem arányos, minden testrészem normális méretű, kivéve a karomat. Az vastagabb egy kicsit, mint ami ide 'illene.' A kérdésem pedig az lenne, hogy diéta + sporttal csak akkor lesz végre normális méretű a karom, ha a többi részem már hajszálvékony? mert én szeretnék ilyen maradni, akin van mit fogni, de épp szép alakja van, vagyis nem kövér. Szóval nem akarok különösen vékony lenni, de akkor mit csináljak a karommal? tudom, ez genetika de nemlehet valahogy rásegíteni?
2011. júl. 1. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

De.Van erre több lehetőség is.

Első körben a gugliban nézz utána a testképzavar fogalmának.

Vagy linkelsz egy képet magadról és megítéljük,hogy valós-e egyáltalán ez a probléma.

2011. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs testképzavarom és képet sem fogok linkelni. tényleg nehéz elhinni, hogy van olyan emberi lény akinek vastagabb a karja az átlagosnál? én csak annyit kérdeztem hogy van e erre valami megoldás.
2011. júl. 5. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell testképzavarnak lennie, sőt... Valószínűleg szimplán ilyen a genetikád. Ha nagyon zavar próbálj meg izmosodni, és utána szálkásítani. Így megmaradhat a nőies alakod, viszont talán a karod formásabb vékonyabb lesz. Sajna senki sem tökéletes :S Egyébként ha egy képet dobnál kizárólag a testedről úgy hogy a karod és a hasad is benne van többet tudnánk mondani, de mivel anonim oldal ezért támaszkodj barátaid véleményére akik őszintén megmondják, ha valamin tudsz változtatni és nem csak azt hajtogatják hogy így vagy szép. Esetleg személyi edző.
2011. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 elsegítő válasza:
szerintem is ha vastag karod van járj konditerembe
2011. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 elsegítő válasza:

a plussz izomtömeg persze am lecsökkent a testzsírt és nőknél nem fejlődik olyan gyorsan mint a férfiaknál ráadásúl kevésbé látványos kis sulyzózás tisztességes méretű sulyzókkal max 10-15kg bicepszre egykézel kalapácsban űlve szerintem ez fölé ne menj 70kg os testsúly alatt és állva is max 4-45kg ot emelj 4-5x az legyen a max erőd maradj nőies azért.

ha túl izmos leszel akkor az torzítani fog de az izmos karok jól állnak a csajoknak szóval a genetikád bizonyos értelemben szerencsés legalábbis én ímádom az izmos karú nőket azok olyan kis édeseknek néznek.

2011. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!