Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kéne futnom és milyen...

Mennyit kéne futnom és milyen gyakran, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se túl kitartó se türelmes /: De szeretnék rendszeresen futni, hogy sportos legyek. Viszont gyorsan kifulladok.. /:
2011. aug. 3. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen paraméterek mellett szerintem ez az ötlet halálra van ítélve. Miért nem próbálsz valami olyat, ami csoportos és nem olyan monoton mint a futás. Spinning, esetleg vmi koreografált óra (zumba, step stb) vagy pl. kettlebell...


Ahogy értelmezem nem nagyon sportoltál eddig.

Itt egy használható edzésterv:

[link]

2011. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, ha túl sokat kéne futni a sportos alkathoz, akkor el se kezded ? Nem csak két állapot van, hogy sportos meg nem sportos. Ha futsz 1 km-t már azzal sportosabb leszel. Ha újabb 1 km-t, akkor még sportosabb. Nem vész kárba, ha abbahagyod a futást 2 km után és két évig nem futsz újra. Nem tűnik el nyomtalanul az a 2 km.
2011. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huh. Nagyon köszönöm (:
2011. aug. 3. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!