Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megálltam a súlynövekedésben....

Megálltam a súlynövekedésben. Valaki tipp hogy és mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

lassan 2 éve kondizok,és egyszerűen megálltam a súlyokban,tehát nem tudok feljebb menni sehogy sem. Fekve nyomásban 75-80nál nem megy feljebb már vagy 3-4 hónapja.Egykezes bicepszben már vagy fél éve 16-ossal csinálom és nem akar feljebb menni sehogy sem.Hiába mondogatom magamnak,hogy most 18-assal végig csinálom a sorozatokat,de egyszerűen 4 ismétlés után nem tudom többször felemelni akárhogy erőltetem.Steroidot,és egyéb dolgokat pl.:fehérje,tömegnövelő és stb... soha nem szedtem,és nem is akarok!!Valaki valamilyen ötlet?:S


2011. aug. 3. 02:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jó, akkor elárulok egy nagy titkot.

Apád azért nőtt meg 10 év alatt akkorára amekkora, bár nem hiszem, h olyan komolyan ki lenne gyúrva, mert úgymond éhezett a szervezete.

Ez kb. olyan, h lemegyek falura és akkor vagánykodnak nekem, h mit s*zaroskodok a kajával, xy egész nap csak kenyeret meg szalonnát zabált mégis, h megnőtt idővel.

Jah ez így van, csak ha odafigyelt volna a kajára és nem szalonnát meg kenyeret zabált volna világba, akkor nagyobb is lehetne meg nem lenne akkora hasa, mint egy kosárlabda.

Ilyen átlag kajákkal is fel lehet magadat nyomni, csak nem mindegy, h abból 3* annyit kell zabálni, h meglegyen az optimális fehérjebevitel.

Ezért állnak meg egy szinten, mert egy idő után már a szalonna meg kenyér kombó kevés ahhoz, h nagyobb izomtömeget fent tartsanak, pedig még nőhetne igazából.

Szal szerintem ezzel a reggelire pohár tej dologgal csak az idődet vesztegeted.

2011. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!