Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megálltam a súlynövekedésben....

Megálltam a súlynövekedésben. Valaki tipp hogy és mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

lassan 2 éve kondizok,és egyszerűen megálltam a súlyokban,tehát nem tudok feljebb menni sehogy sem. Fekve nyomásban 75-80nál nem megy feljebb már vagy 3-4 hónapja.Egykezes bicepszben már vagy fél éve 16-ossal csinálom és nem akar feljebb menni sehogy sem.Hiába mondogatom magamnak,hogy most 18-assal végig csinálom a sorozatokat,de egyszerűen 4 ismétlés után nem tudom többször felemelni akárhogy erőltetem.Steroidot,és egyéb dolgokat pl.:fehérje,tömegnövelő és stb... soha nem szedtem,és nem is akarok!!Valaki valamilyen ötlet?:S


2011. aug. 3. 02:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Étrended van?
2011. aug. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És pihensz eleget? most sem alszol. :D (tudom én sem)
2011. aug. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Étrendem nincs,de eszek mindent.Rizs,szénhidrát is megvan,napi fehérje is megvan,vitaminok a gyümölcsökből stb.Hát napi 8-10 órát alszom.
2011. aug. 3. 03:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez az "eszek mindent" nem hangzik túl jól, a vitamint meg nem gyümölcsből érdemes bevinni, de ha tényleg megvan a napi szénhidrátfehérje akkor nem tudom. De biztos megvan? Napi fél-1 kiló húst eszel? És mi a baj a fehérjével meg a tömegnövelővel? Edzés után tejsavó sincs? Írd már le légyszi mondjuk a tegnapi napodat, így nehéz segíteni.
2011. aug. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj,hogy 17 éves vagyok,és nem tudok olyan étrendet csinálni,mint pl.:a neten vannak,ezek a testépítős étrendek.Szüleim dolgoznak,és nincs ki megfőzné.Vagy lehet meg kéne tanulni főzni:D.Tegnapi napom:reggelire 1 pohár tej(reggel nem tudok enni,vagy kihányom)ebédre krumpli,csirke,én itt egyből ki is szedtem a mellét :D.Vacsira pedig 4tojásos tükörtojás.
2011. aug. 3. 03:49
 6/11 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁ és még csodálkozol hogy nem fejlődsz? Ez így nagyon nem jó, lehet akármilyen az edzésed ha szarul kajálsz.


Ez tudod hány kalória??? Én nem, mivel nem írtál mennyiségeket, de tuti többet eszem DIÉTA ALATT... ez nagyon nagyon kevés. Az első dolgod az legyen (és ezt is 2 éve kellett volna megtenni!), hogy kiszámolod a napi kalória- és tápanyagszükségletedet mindenből.


Második: Napi 3 étkezésed van, 5-6-7-nek kellene lennie.. 1 pohár tej mióta étkezés? És mióta van benne értékelhető tápanyag? Reggel muszáj jó minőségű ch-t enni, miaz hogy kihányod?

Ebédre a csirke jó, köretnek meg rizs jobb lenne de azt írtad hogy szoktál enni. Vacsira 4 tojásfehérje talán jó lenne (bár azt is jobb reggel), de így már sok. Sovány túró viszont jó lenne, ja és köztes étkezések is kellenek.


Á nem tudom ezt most összeszedetten leírni, nagyon fáradt vagyok. Sürgősen olvasd el ezeket: [link]

+ nézegesd át ezt az egész oldalt


És még szép hogy meg kéne tanulnod főzni, ne várd hogy egész életedben mindent a segged alá tolnak. Ha a pénzzel van baj, azt is meg lehet amúgy oldani, csak okosan kell vásárolni.


Lényeg hogy ha tényleg szeretnéd ezt, akkor böngészd át a linket és állíts össze magadnak egy normális étrendet. De nem hiszem el, 2 éve kondizol úgy hogy nem tudod mit hogyan?? MINDIG az legyen az első, hogy utánaolvasol a dolgoknak. Na de most agyhalott vagyok úgyhogy jóéccakát.

2011. aug. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg is erdemli, a lenyeg, h o nem szed ilyen szarokat, h feherje meg tomegnovelo:)
2011. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A fehérje meg tömegnövelő nem szar, hanem táplálékkiegészítő, aki egy szinten emlegeti a szteroidokkal, az hülye.


Az étrended meg egy kalap fos, ne csodálkozz semmin. A fejlődéshez napi 6 rendes étkezés kéne. Ha lusta vagy magadnak kaját csinálni, akkor ne csodálkozz, hogy nem fejlődsz.

2011. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké,elolvasom meg minden ezt eddig is tudtam,de honnan fogok megtanulni főzni?...Anyukám nem ér rá egész nap este jön haza,apukám már itthon van 3kor,de ő nem tud főzni.Főző műsörből vagy honnan?:S.

Az utolsó kettőnek szólok:Ha elolvasnád amit írtam nem szaroztam le a fehérjét egy szóval sem írtam ilyent.Tudom,hogy mi a külömbség a steroid és a fehérjék közt.Azért nem szedek fehérjéket,mert szerintem ha apukám is tudott nélkülök nőni(igaz nem 3 év kellet neki,hanem több mint10).De már abba hagyta a kondit 3-4 éve és még majdnem mostis ugyanolyan formában van!

2011. aug. 4. 00:00
 10/11 A kérdező kommentje:
Még egy kis kiegészítés amit elfelejtettem.Lehet,hogy majd én is elkezdek szedni valami fehérjét,tömegnövelőt vagy valami,de ha lehetne ne most 2 év után...
2011. aug. 4. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!