Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Popsi edzés, na de hogyan is?

Popsi edzés, na de hogyan is?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok olyan alakkal megáldva,hogy hasra hízom csak.A fenekem lapos. Szeretnék nagyobb,kerekebb feneket.

Olvastam,hogy súlyzós edzés + napi 200 gr fehérje (50 kiló vagyok és tstúlyonként 2gr-ot írt.)

De nem bírok ennyi fehérjét enni,most diétázom a hasam miatt,és szinte csak húson,túrón és tojáson élek,de már most belefáradtam...

Nem fog úgy kerekedni,ha normálisan eszek,mint eddig,azt,amit megkívánok,és heti 2* kardió 3* súlyzós edzést végzek és edzés után 1 pohár fehérjeturmix rögtön???Már nem is az érdekel,hogy mekkora,hanem,hogy kerekedjen,de már unodorom van ennyi fehérjétől.


2011. júl. 29. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

50x2=100

50x4=200

2011. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
guggolás súllyal,taposógép az is állítólag jó seggre azt is nyomasd,kitörés, különben 50kilóhoz nem szükséges 200g fehérje elég 150garamm is és akkor 3g/tskg az elég belőle, de keress Toldi Zsuzsi meg Zsuppán Fanni videókat,nekik szép kerek seggük van és nézd meg miket csinálnak
2011. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó hogy normálisan csinálod. :) Nem hiszem hogy sokat érne úgy az edzés, ha nincs megfelelő étrended... nem tudsz több fehérjét bevinni a turmixból? Néhányszor ihatnál hús meg tojás meg túró helyett is, így nem kéne mindenből olyan sokat enned.


De most izmosítani szeretnéd a popsid? Mert az nem megy a diéta mellett, izomhoz sok fehérje mellett sok ch is kell. Ja és igen, 50x 2 az csak 100 :D

2011. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is a problémád? 2x annyi fehérjét eszel, mint kéne. Jó hogy besokalltál.
2011. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bocsi,félreírtam:D


igen tudom,hogy amíg fogyózok,addig nem megy az izomépítés,de ha picit lejjebb ment a hasam,utána akarok legtöbbet a popsimmal foglalkozni,de már most unom a fehérjét,akkor mi lenne akkor .. :(

2011. júl. 29. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Hé szedd össze magad, bánni fogod utána ha most hagy el a kitartásod!


Ne így fogd fel, csak simán told be azt a fehérjét. Az evés nem öröm, hanem létszükséglet és azért eszel, hogy a szervezeted megkapja a szükséges tápanyagokat. A nyammogás nem boldogít, az edzés meg a sport viszont nagyon is. :)

Vagy ha már tényleg nem bírod, tarthatsz egy csalónapot. Levenné rólad a nyomást és felgyorsítaná az anyagcseréd, de nem merem ajánlani :D


És szerintem szard le most a hasad, koncentrálj az izomépítésre. Amikor "kész vagy", vagyis ha már kb. elérted a célod, szálkásíts le, a hasad is el fog tűnni. (persze utána is kell edzeni meg normális étrendet tartani, de ezen még ráérsz gondolkozni)


Szerintem megérné, de te döntesz :) És sok sikert.

2011. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!