Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kéne futnom egy nap?

Mennyit kéne futnom egy nap?

Figyelt kérdés
Formába akarom magam hozni. Kb 172 cm 75 kiló, 20 F. Naponta negyed órákat szoktam futni, mellette biciklizek, meg lehet bevezetem az ugrálókötelezést is. Most kitűztem célul, hogy 1 hónap alatt a legtöbbet akarom magamból kihozni. Ti hogy csinálnátok? Melyikből mennyit?
2011. júl. 29. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak az egyik fele a dolognak... a felső tested nem érdekel? Végülis te tudod.

Mennyit fuss? Mennyit bírsz?

2011. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, a felső testem is érdekel. De az szerintem meg van oldva, fekvőtámaszozok, súlyzózok. Hát igazából többet bírok mint negyed óra, de fél órát még azért nem, szerintem. Úgy gondoltam naponta növelem 1 perccel.
2011. júl. 29. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor 20 percet tolj, ilyen egyszerű.
2011. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy,úgy is a kaján múlik minden!
2011. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végülis attól függ, hogy mit jelent valakinek formába hoznia magát. Nálam a formába hozás egy kis állóképesség növelést jelent. Ha nálad szálkásítást akkor bizony diéta kell.
2011. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!