Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai Forma...

Mi a véleményetek a mai Forma 1-es Német Nagydíjról?

Figyelt kérdés
Konkrétan Hamilton, Alonso, Webber, Vettel és Massa teljesítményével kapcsolatban.
2011. júl. 24. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma látszott igazán, hogy Vettel nem képes versenyezni, pályán nem tud előzni, pedig ez lenne a lényege ennek a sportnak! ellentétben Hamiltonnal meg Alonsoval, ők tudnak. én személy szerint Hamiltonnak szurkolok, örültem hogy végre nyert.

illetve msn-nek is szurkolok, megnézném mit csinálna egy jobb gépben...

2011. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

23:18

Msc-re gondolsz? Hát rá én is kíváncsi lennék, de igazság szerint nincs kétségem afelől, hogy jól menne. 2007-ben is tesztelt, 1 teljes év kihagyása után kenterbe verte Massáékat. 2008-ban is tesztelt egyszer, hogy, hogy nem, csak Rai és Ham tudott nála gyorsabb lenni 2 teljes szezon után. Ezek után valaki jöjjön még a reflexekkel meg az öregséggel, lassúsággal...

2011. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Vettelnek azzal ment el a versenye hogy megpördült és elfékezte a gumijait amiket vissza kellett hütsön ez azt jelenti hogy pár körig lassabban kellett menjen.

Hát azzal hogy Vettel nem tud elözni azzal tudnék vitatkozni mert volt olyan versenye hogy utolso helyröl indulva pont szerzö helyen végzett.

Amugy meg ha valaki világbajnok és most is 77 ponttal vezet akkor kell tudjon valamit.

2011. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Utolsó! Oké hogy verseny ott ment el, de Massát szerintem kötelelező lett volna a pályán megelőznie hazai közönség előtt. Osztom a véleményt, miszerint Vettel ha nem az első sorból indul, illetve nem elsőnek fordul az első kanyarban meg áll a tudomány. Legalábbis újabban. Utolsónak! Persze utolsó helyről indulva bika kocsival, naná, hogy előzöd a gyengébb autókat, ki nem? De amikor közel egyformák az erőviszonyok látod mi történik. Hiba, elfékezés, beelőzés stb.
2011. júl. 25. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!