Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai Forma...

Mi a véleményetek a mai Forma 1-es Német Nagydíjról?

Figyelt kérdés
Konkrétan Hamilton, Alonso, Webber, Vettel és Massa teljesítményével kapcsolatban.
2011. júl. 24. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó volt, hogy így alakult. Én Alonsonak szurkolok, az esélyesek közt mivel neki még van esélye behozni Vettelt, még ha minimális is. Amúgy meg nagy Schumacher fan vagyok, de sajnos, ő nem érhet oda ezzel a kocsival.
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát a teljesítményekkel is elégedett vagyok, bár örültem volna, ha Vettel nem tudott volna elmenni Massa mellett. Mivel fejlődött a Ferrari és a Mclaren is, így remélem, izgalmas lesz a Magyar nagydíj is.
2011. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hamilton ma megmutatta, hogy ő a legjobb. Gondolok itt a visszaelőzésre, amikor Alonso kijött a boxból és hideg volt a gumija, Hamilton nagyon ügyesen megelőzte. Neki sikerült az, ami Vettelnek nem: ugyanez volt a szituáció, csak Massa és Vettel. Vettel nem tudta megelőzni Massát. Mindegyikőjük remek pilóta, ezen nem lehet vitatkozni, de az biztos, hogy Vettelnek a team rengeteget segít, mint ma is. A Red Bullnak köszönhette azt a 4. helyet.
2011. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

végre egy izgalmas futam! utolsó kör meg nagyon nagy volt, hogy egyszerre jöttek be boxba :)

Schumachernek meg kéne egy normális autó, mert látszott h még tud harcolni, de hiába, ha lassú a kocsi.

Vettel meg akkor jó csak, ha vákumban autózik. Webber tapasztaltabb nála.

2011. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tökéletes volt, mivel hogy Hamiltonnak szurkolok:)

De nagy gratula Alonsonak is meg Webbernek szépen mentek ők is.

Vettel meg ismét bizonyította hogy ha ha az első kanyar után nem ő vezet akkor elveszik a mezőnyben.

2011. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Végre nem az van, hogy van Vettel, meg mindenki más. Végre verseny van, látszik, hogy mindenki odatette magát, remélem, a magyar futam legalább ennyire izgalmas lesz!
2011. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Még sok-sok ilyet még több versenyzővel. Érjen fel melléjük Button, Rosberg, Schumi, jöjjön vissza Kubica, tündököljön újra a Williams! Vannak még álmaim, de a mostani sem volt rossz :)
2011. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez volt a legjobb futam szerintem az éven! Hamiltont amúgy is kedvelem így mégizgalmasabb volt, nah és hogy Vettel nem került dobogóra a Német közönsége előtt! Ez meg mégjobb:)
2011. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hamilton, Alonso és Webber nagyon jól ment, jó kis futam volt. Massa teljesítménye futamról, futamra egyre jobb. Vettelről inkább nem mondok semmit, mert 63%-os letámad és oltogat.
2011. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rezko92 ***** válasza:
Teccett ahogy Webber felcsapott taxisnak
2011. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!