Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Christophe...

Férfiú kérdése:

Mit gondoltok Christophe Lemaitre-ről?

Figyelt kérdés
Mindenkiben a sprinter szó hallatán egy kigyúrt, szálkás ember jelenik meg. Lemaitre nem mondható kigyúrtnak, inkább átlagos testalkatú első ránézésre. A keménye edzések nem látszanak rajta első ránézésre, de ha elkezd futni...Na, én ezért hívom őt tehetségesnek.
2011. júl. 18. 22:09
 1/6 WBTBWB ***** válasza:
Nekem valamiért nem szimpatikus a srác. Nem tudom miért. Tény, hogy jól fut, de számomra sokkal élvezetesebb nézni egy Bolt-Gay-Powell triót, ahogy küzdenek. Szokatlan egy fehér ember látványa a 100m-es döntőkben, na. :D
2011. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hivatalosan ő az első fehér ember, aki 100 méteren átlépte a 10mp-es határt. Egyenlőre ők még valóban uralják a rövidtávot, kíváncsi vagyok erre a francia gyerekre föl tud-e zárkózni hármójuk mellé. Én legalábbis jobban izgulnék ha egy ilyen kaliberű kvartett állna egy pályán. :)
2011. júl. 18. 22:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek valaha utolérheti Boltot 100m-en?
2011. júl. 20. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Te lehet a múltban élsz, mert már kihaló félben vannak a hatalmasra erősített sprinterek, akik ott vannak még sincsenek nagyon elöl már. Régen is csak hiúságból voltak akkorák, futás szempontjából lényegtelen felsőtested mekkora. Mindenki tehetséges nem csak ő, többin sincs sokkal több izom. Technikailag még bőven van hova fejlődnie.
2011. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sem az izomtömeg a lényeg, mert ha sprinternek születtél meg tudod oldani abból ami van. Itt van például ez a Bolt gyerek aki 196cm és ehhez arányosan 93kg. Ő tényleg nem az a kigyúrt(Ben,Gay,Powell,Dix,Chambers) sprinter, gyerekkorától kezdve jó alkata volt a futáshoz. Lemaitre-nek van még hova fejlődnie, de fehér bőréhez képest gyors lábai vannak.
2011. júl. 20. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Powell, gay sehol nem kigyúrt. Powell kb 10 kilót fogyott tavaly. Chambers sincs sehol régi formájához képest izomzatilag és majdnem ugyan olyan gyors. Nekik nem jó az alkatuk? Szerintem jobb mint Lemaitrenek.
2011. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!