Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésnek melegben van plusz...

Edzésnek melegben van plusz hatása? Többet ér mint a normál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:52
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
nem,edzés az edzés.mondanám h igen mert hamarabb ég a zsír mert melegebb van vagy ilyesmi,de nem.max annyi előnye van h jobb a vérkeringés,mert nem vagy összefagyva.
2011. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
van, minél többet izzadsz, annál jobb! :)
2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért is, kedves második?
2011. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább negatív hatása van.

Lehet, hogy csak a frontra vagyok érzékeny, de az elmúlt két hétben lényegesen gyengébb teljesítményem volt, mint ahogy az általában lenni szokott. És most nem arra gondolok, hogy néhány kilóval kevesebb ment, hanem az erőnlétem halt el igen hirtelen. Szét izzadtam magam, már az első gyakszi végén. Patakokban folyt rólam a nedű...

Ma, hogy mínusz tíz fokot mértünk és meg is érkezett egy hideg front Bp. fölé egyből visszaállt a rendszer és nem haltam meg az edzésen.

A barátom az elmúlt két mellezésnél hányt. Egyszer otthon, egyszer pedig még a teremben. A vérnyomása az egekben volt mind két alkalommal. Ma érdekes módon bírt egy olyan intenzív erőnléti edzést, hogy csak néztem...

Apropó, múlthéten majdnem összeestem a teremben a lábazás után. Fel kellett raknom magasra a lábaimat, hogy átrendeződjön a keringés. Na ilyet is eddig még csak 2* kellet csinálnom, de egy konditerem még csak most idézte elő először.

2011. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!