Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hová tűnt "mark86"? Mostanában...

Hová tűnt "mark86"? Mostanában nem olvasom "szellemes, hozzáértő" válaszait.

Figyelt kérdés
Nektek nem hiányzik? Olyan kihalt így a sport témakör.:D
2011. júl. 17. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol van... Gondolom megunta a hülyéket. Illetve Aczél is valami ilyesmit mondott, hogy túl sok a hülye kérdés mostanában, és ezért.
2011. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hianyzik a nyuzsges, de majd csak visszajon :D addig meg itt vannak a tobbiek.


Kepzeljetek amugy most epp elcsortam a paleszt es itt kinn setalgatok (mwg mindig a semmikozepe faluban sajnos) es most igy egeszjol erzem magam. Ja es itt telihold van es latszanak a csillagok ami nagyon szep, meg az se erdekel hogy halalra csipnek a hulye szunyogok. Eljen az aki feltalalts a palinkat! :D:D (ovatos vagyok ne feljetek, bar gondolom nem feltek)

2011. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

De jó, hogy ezt most megláttam. Mark86, ha olvasod ezt légyszives válaszolj nekem erre: valamelyik kérdésnél olvastam még régen, hogy te is cigiztél és napi egy-másfél dobozt is elnyomtál, de leszoktál. Hogyan hagytad abba?? Egyszerűen nem nyúltál hozzá? Vagy csak egyre kevesebbet szívtál, amíg eljutottál odáig hogy semmit? És hogy tudod megállni? Nem hiányzik?? Főleg pl egy nagy kajálás után? Vagy reggel a kávé mellé??? Remélem nem írtam most hülyeséget és jól emlékeztem, hogy te írtad hogy régebben dohányoztál és leszoktál. Nagyon örülnék neki ha válaszolnál a fenti kérdésekre.

19 éves vagyok 4 éve cigizek. Napi 17-18 szálat szívok el, általában mindig marad a következő napra 1-2 szál a dobozban. Régebben kék szofit szívtam, de amikor leakartam szokni addig jutottam, hogy kék helyett fehéret vettem. Azóta (kb 1 éve) fehéret szívok. De letenni nem tudom. Néztem egy videót youtube-on ahol Drugs Bunny eléget egy kisebb zsáknyi cigit, és közben arról magyaráz milyen hülye dolog a dohányzás és milyen káros, meg hogy mennyire balek aki megveszi. Én nagyon nagy Drugs Bunny rajongó vagyok, példaértékű számomra, de hiába egyszerűen nem tud meggyőzni...Tudom, hogy káros stb, de nem tudom letenni. Ezért lennék kíváncsi ha te válaszolnál nekem, hogy neked hogyan sikerült, és hogy egyáltalán nem hiányzik??

2011. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hiányzik. :)


A hozzászólásai meg főleg. :)

2011. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Márk86 a következő email-címen érhető el(mivel a f@szopó moderátorok tiltották) gyakorimark@gmail.com


amúgy üdv nektek!;) gondoltam benézek kicsit... rég jártam erre..:D;)

2011. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
tutira a nagymamánál nyaral...
2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te nyuszi, magadban piálsz? Nekem is lecsúszna most pár fél az tuti... Az oroszok azt tartják, hogy aki magbán vodkázik, az alkoholista :D
2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kamikaze860? Tuti hogy azon a címen elérném Mark86-ot?? Felakarom neki tenni ezt a cigis kérdést :D Csak nem tudom, hogy tényleg ott tudom e elérni, mi van ha csak írtál egy kamu választ mert neked sincs jobb dolgod? Nem kötekedésből írom, csak már fél éve vagyok ezen az oldalon és nem egy-két ilyen dologgal találkoztam már.
2011. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem szivatásból írtam ki!! ott tényleg elérhető... mivel ő mondta hogy rakjam ki!! olvassa az oldalt de vállaszolni nem tud mivel tiltották!!ahoz hogy írni tudjon regelni kell ugyebár..
2011. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kösz a választ! Akkor dobok neki egy üzit, hogy mióta nem cigizik, hogy szokott le és nem hiányzik e neki a cigi :D Kíváncsi lennék mit ír, mert csíptem a válaszait kicsit olyan Drugs Bunny stílusban nyomta a válaszokat :DD
2011. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!