Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izületeim védelme: Joint-X +...

Izületeim védelme: Joint-X + lenmagolaj?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami izületvédő formulát szedni. Kis keresgélés után a Joint-X mellett döntöttem. Körülbelül 2 hónapig fogom ezt használni, utána viszont szeretnék valami olcsóbb megoldásra váltani. Azt hallottam, hogy a lenmagolja ugyanúgy pótolja az izületi nedvet. Igaz ez? Valami tapasztalat?
2009. ápr. 1. 18:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

[link]

Hát igen tényleg nem fejlődök. Ezen a képen is annyira szarul nézek ki pedig itt még scitecet használtam. Na és meik volt az a NEVES CÉG? Mondom felőlem használhatod én is használtam, de akkor is kintről rendelek olcsóbb, jobb, finomabb, hatásosabb és ami mondjuk a itthon most újdonság az pl kint már 5-6 éve van.

[link] és innen is csak az TOP-ból veszek.

Mellékesen te amúgy használtál már akármilyen más gyártótól akármit is?

2009. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Igen, pl cytogen fehérjét használok, peakből is vannak termékek..

Én nem linkelek be képet, mert nekem ez a sport nem az önmutogatást adta!

És az, hogy a Scitec külföldön mit ért el mit számít? Külföldön vagyunk? És akkor ha már összehasonlítgatunk, itthon mit értek el az amcsi gyártók?

2009. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Légyszives egymás oltását privátban intézni, vagy menjetek ki a hóra.
2009. ápr. 4. 10:39
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

úgyse válaszol már senki a kérdésedre had beszéljük itt meg a dolgokat na....


Hát a cytogen, Peak hányadik azon az eladási listán amit mutatttam? Jah, hogy még csak nem is szerepel rajta.... Látod, nincs összehasonlítás alapod. Csak beléd van verve, hogy mi a jó, de saját tapasztalatod nincs.

Képet meg azért nem linkelsz be mert semmit sem tudsz felmutatni még ez egyértelmű. Az a szöveg,h neked nem mást adot ez a sport az vicces. Majd ha benevezel testépítő versenyre akkor kabátba állj ki, mert neked mást adott a sport és nem mutogatod magad!:D

Nos az miért számít, hogy külföldön mit ért el? Hát nemtudom ha kint megbukik egy termék az már csak jelent vmit. És nem csak amcsival volt ez. Emlékszel még naon régen volt ilyen scitec világtérkép a világ majdnem összes országában lehetett kapni. Most már eléggé leszűkült a történet.

HOgy itthon mit értek el a gyártók? Hát elég szép számban vannak versenyzők akik az ő termékeiket használva értek el eredményeket anélkül, hogy kapnák a szponzori pénzeket. A külföldi gyártok kiröhögik ezt a piacot mert olyan kicsi, hogy nem is foglalkoznak vele.

A kérdés még mindig fent áll melyik volt az a NEVES CÉG amelyiknek botránya volt? Írd le a cég nevét!!

Nincs saját tapasztalatod. Ez kb olyan mint amikor két 15éves beszélget a terembe:

-Te ez a biotech kreatin a legjobb ami csak van!

- Miért próbáltál már mást?

- Nem, még soha!


Amúgy a scitec miért akarja elhitetni annyira, hogy amerikai? Miért az van ráírva a dobozaikra,h kalifornia v mi? Miért nincs feltüntetve sehol rajta,h származási hely: Mo.? Miért mutogatja úgy a muscular developmentet mintha az sciteces újság lenne? Amikor csak átveszik az újságot kiveszik az amcsi reklámokat beleteszik helyére a scitec reklámokat és kész. És miért csak angol nyelven van ráíra dobozra minden amikor az angol nyelvű országok közül talán ha 1 van ahova szállít?

2009. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Képet azért nem linkelek be mert nem vagyok egy magamutogató p*cs! Ez a versenyes párhuzamod enyhén szólva szánalmas, nyilván versenyen már nem az önmutogatásról van szó, mert oda nyerni megy az ember, itt neten, belinkelni egy képet, amikor kutyaf*szom sem kérte, engem aztán főleg abszolut nem érdekel h hogy nézel ki, ráadásul úgy hogy még le sem vagy szálkásítva normálisan, gratulálok!

És az eladási listákról annyit, hogyha ez neked számít akkor vedd azt ami elő van rajta, tuti jól jársz!

2009. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem be a képet mert írtad,h biztos szar a kajám és azé nem fejlődtem és általában a neten bárki írhat bármit. Szóval ha azt írom,h márpedig fejlődtem nem keveset úgyse hiszed el. így inkább belinkeltem a képet és megvan oldva a bizonyítás. Amúgy ez nem magamutogatás hanem bizonyítás. Magamutogatás annak számított volna ha én az arcommal és a nevemmel fényezem magam,h így nézek ki. És mi bajod azzal, h nem vagyok leszálkásodva? Az egy régi kép,h bizonyítsam,h sciteccel is fejlődtem anno és nem egy 80kilós kisgyerek vagyok aki csak menőzni jár le a terembe! De ha gondolod akkor indulhatunk közös versenyen a közeljövőben és akkor ott bizonyíthatsz te is. Amúgy még mindig nem mondtad annak a neves cégnek a nevét aki körül botrány lett volna...
2009. ápr. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért nem mondtam a cég nevét, mert nem én vagyok a google! Aki keres talál
2009. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez aztán kemény odaírás volt! Minden elismerés most aztán bizonyítottál, hogy neked van igazad! :D
2009. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!