Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izületeim védelme: Joint-X +...

Izületeim védelme: Joint-X + lenmagolaj?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami izületvédő formulát szedni. Kis keresgélés után a Joint-X mellett döntöttem. Körülbelül 2 hónapig fogom ezt használni, utána viszont szeretnék valami olcsóbb megoldásra váltani. Azt hallottam, hogy a lenmagolja ugyanúgy pótolja az izületi nedvet. Igaz ez? Valami tapasztalat?
2009. ápr. 1. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Hát, én használtam joint-x-et és nekem fost sem ért. Ha még nem fáj használhat de ha már fáj akkor nem ér semmit. Ha valami húzódásod van még mindig a Richtofit sport a legjobb.
2009. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

énis használtam joint-x-et és nekem olyan szinten mulasztotta el a könyökfájásomat h utána egy ideig semmim nem ropogott (pedig rendesen ropognak az ujjaim, térdem, derekam)


lenmagolaj nem vagyok benne biztos h ilyen célra is jó, ettőlmég napi 5-10g lenmagolaj az hasznos

2009. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
joint-x semmit sem ért pedig letöltam vagy 5 dobozzal meg 2 adagot is szedtem. Aztán kipróbáltam a Dymatize- Joint Repair-t az használt!
2009. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Joint Repair:

Glucosamine Sulfate 1000 mg

Chondroitin Sulfate 800 mg

MSM 800 mg


Joint-x:

Glucosamine 350 mg

Chondriotin 100 mg

Gelatin 125 mg

MSM (methylsulfonlymethane) 50 mg


Kiscit eltérő a mennyisége az összetevőknek, valszeg ezért hatott jobbak a joint repair, bár én az alatt az idő alatt amíg szedtem napi 4x toltam ahogy a 'használati utasítás' írja, de nekem akkor is hatott. Egyébként nem kell csodát várni ezektől, de izületvédő jelleggel mindenképpen ajánlott, viszont sztem ha nem a fájdalom kezelése a kérdező célja akkor inkább a joint-x, megelőzés szempontjából nem muszáj olyan nagy adagokat tolni persze.

2009. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

A joint x-ből én dupla adagot szedtem. azaz 8 kapszulát. És amit te leírtál az 1 kapszulára vonotkozik. Ezált:


Glucosamine 350 mg x8 = 2800

Chondriotin 100 mg x8 = 800

Gelatin 125 mg x8 = 1000

MSM 50 mg x8 = 400


és így se sokat ért.


Azt kell használni ami tényleg ér is valamit!

2009. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

ha 8at szedtél akkor láthatod hogy így már ugyanazokat tartalmazza nmint a joint repair csak angyobb dózisban, tehát ha joint repairt szedtél volna az sem használt volna Neked, ez elég logikus.


Ezek nem csodaszerek, van akinél működik van akinél nem, ennyi!

2009. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Mind1 szedd csak a scitec cuccaidat. Azt várd az eredményeket.....
2009. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem egészen értem hogy jön ide, de ha akarod leírom: a Scitec egy ELISMERT gyártó, és nem találnak a termékeiben doppingszereket meg mindenféle élelmiszeripari selejtet, mint az átlag amerikai gyártók termékeiben! Vagy te nem hallottad "odaát" miylen botrány volt ebből? Hányszor fordult ez elő a Sciteccel? Soha.

Egészen világos a helyzet itt egyébként, UGYANAZ a hatóanyag van a scitecben mint a másikban, ha ez nem "hat", az sem hatott volna!

2009. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Hát kérlek akkor mondj egy terméket amiben dopping volt és amerikai! Jah, hogy nem tudsz:D Persze van olyan amibet tettek cuccot de elhiheted,hogy az valami mexikói utolsó szar gyártó lehetett amit összesen 2 boltba lehetett kapni. Jah,h a scitec egy elismert gyártó? Azé bukott meg amerikában és az egész világon? Ja hogy az nem parasztvakítás,h az van ráírva,h amerikába gyártják közbe meg nem? Jah,h az nem parasztvakítás, hogy egy szóval sincs feltüntetve rajta,h Gyártva: Mo-n? Az nem átbaszás, hogy midnen angolul van ráírva aztán igazából Mo-n veszik csak? Engem nem bántasz vele ha azt használod, csak a butaságoddal bántasz. Hát szenvedj csak vele én már szenvedtem pár évet vele, de annak az időszaknak vége...
2009. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Én nem tudom neked mi bajod a sciteccel, de gyanítom nem emiatt nem fejlődtél, hanem a hozzállásod miatt! Ugyanis a fehérje akkoris fehérje, ha a színe zöld, vagy ha fehér! (persze van csomó típus, tejsavó, szója, izolátumok, stb) izületvédőknél meg UGYANAZ a hatóanyag ha scitec csomagolásban van akkoris ugyanaz mintha Peak, Biotech, akármi, ezt értsd már meg!

A tápkiegészítők KIEGÉSZÍTŐK. Ha erre alapoztál bármit is, akkor már az elején elbasztad. Csak nekem a kajálásom rendben van a tápkieg mellett, és növök! Pedig Scitecet használok, most mondd meg! :)


Egyébként nem vagy valami naprakész ha nem hallottad az amerikai doppingbotrányt, több NEVES AMCSI cég bukott meg, élen a prohormon készítményeikkel... guglizzá'!

2009. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!