Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolni szeretnék! Mit...

Sportolni szeretnék! Mit válasszak ezek közül? Mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,leginkább a xv és vi kerületben akarok mozogni,ezeket jó tudni rólam:

-lány vagyok:D

-1,5 évig jártam jazzbalettra(még oviban)

-2 évig jártam modern táncra

A múlt tanévben sehova se jártam,kicsit husisabb lettem...szeretném magam jól érezni,miközben mozgok:D a következő mozgásformákra vagyok nyitott:

-moderntánc(ami nem konkrét műfajhoz kötött,inkább olyan mindenféle)

-aerobic(de nem olyan tipikus hogy ide-oda ugrálunk,hanem kicsit nőcis,ha erre van mód amit zenére csinálnak)

-ketdő hip-hop(de csakis a kicsit csajosabb típus,de ez egy utolsó gondolat)

-esetleg zumba


tudtok ilyet? mennyibe kerül? hol? milyen gyakran?mennyi ideig tart egy edzés?egyéb hasznos tudnivaló?


2011. júl. 15. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

ha valaki sportolni akar, akkor (én azt mondom) mindenképp küzdősportot van értelme csinálni. minimum.

ha finomabb, lágyabb vagy nőiesebb mozgásra vágysz, akkor harcművészetek (persze ez már nem sport, viszont a tested megkapja legalább azt a terhelést mint egy sportolóé)

továbbá ha már kecsesség: fegyveres stílusok. például vívni lehet nagyon szépen, ebből van sport is és harcművészet is.

hogy feléd milyen edzés van, úgy keresném, hogy google-ba beírom: "kick box 15. kerület" "wudang kungfu 6. kerület"


ha találsz olyat ami érdekel, már utána tudsz a többinek kérdezni.

2011. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a küzdősportok nem jönnek be,nem vagyok az az erőszakos,hiperaktív,aki gyorsan felidegesíti magát és le kell vezetnie a feszültséget küzdősporttal...

ja,és elírtam a kerületet: xv.kerület,és IV.kerületben érdekel...:)

2011. júl. 17. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

4. kerületi vagyok, még akár segíthetnék is, de ezekhez értek.

ha van időd, megírhatnád, hogy és mint kapcsoltad össze az agressziót és erőszakot ezekkel a dolgokkal.

2011. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy hogy küzdősportokban küzdeni kell egymással és ha valaki erőssebben üt akkor az fáj,ha erősebben ütök meg valakit az fájna neki,én pedig nem bírom ha valaki miattam szenved(tudom,nem halálos ütés lenne vagy ilyesmi,de ha kicsit is fájna bárkinek nekem az már ,rosszul esne)nekem ez így agresszív sport....
2011. júl. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!