Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felülés=megoldás? (lennt)

Felülés=megoldás? (lennt)

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg a hasamon, a felülés segíthetne, hogy eltűnjön?
2011. júl. 14. 23:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja... nagyon durva melegek vannak! Alapból jobban melegednek a laptopok de az ilyen idő megöli őket. Nekem is izzad most szegény laposom pedig csak egy excel, egy media player, és a mozilla megy.
2011. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy előttem is említették: "nincs helyi zsírégetés". Fuss amennyit bírsz, egyél kevesebbet és normális kaját. Csökkentsd a ch beviteled! A felülés meg szétb***** a gerinced, helyette hasprés, vagy lábemelés! Sok sikert!
2011. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Samurai, nekem ez asszem.. május végén volt :/ akkor még nem is volt ilyen meleg. hát nagyon beszívtam ezzel.
2011. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Na látod, pont ezért utálom az informatikát! Mindig akkor szál el valami amikor a legjobban kell... már befejezem ezt a sulit ha elkezdtem, de amint végzek teszem le a sportoktatóit és a személyi edzőit.
2011. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

nekem is tervben van. így, ezt már befejezem, de utána csábító egy ilyen sport oktatói.

vagy hát inkább krav instruktori, oda nem tudom kell-e normális papír :D

2011. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés :D mert te most min végeztél? Mi lett a szakmád?
2011. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ezt már befejezem, éveken belül ha már 2 éve csinálom..

élelmiszermérnök képzés.

2011. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ja, bocs meleg van, már olvasni se tudok :) az se rossz bár nem tudom mit csinálnak... nézik a szalámit, hogy tényleg pulykából van vagy esetleg daráltak bele egy kis patkányt is? :D


Én meg informatikai hálózattelepítő és üzemeltető leszek elméletileg jövő ilyenkorra.

2011. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

hát én is végezheznék 1 év + fél év gyakorlat múlva, csak hát az istenek ennél szeszélyesebbek..


sokmindent, azt a szalámit (meg mindent) azért fogyasztható formába kell hozni, aztán meg eltarthatóba is, és közben nem halhat meg tőle a kedves fogyasztó..

na most ebben a 3 sorban is már annyi problémát felvetettem, hogy oda azért tudni kell hogy ez így menjen.


tehát régen is füstöltek húst, és el tudták tenni, de ugye egyéb szempont a hatékonyság: a gyártónak nagy mennyiségben kell termelnie, lehetőleg gyorsan stb stb. és mivel sok ember fogyasztja nem fordulhat elő 1-1 kolbászmérgezés, mert az iparban nem 1-1 lenne hanem 100-1000 halott.


szóval ehhez kellenek képzett szakemberek. végülis optimalizáláshoz. az új technológiák fejlesztése mellett a meglévők alkalmazásához.

2011. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elég durva akkor... gondolom kémiától kezdve minden istennyilátok van. Mindegy, sok szerencsét hozzá :)
2011. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!