Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterembe elmenni egy...

Edzőterembe elmenni egy tinilánynak? Nem néznének ki onnan picit?

Figyelt kérdés
17 vagyok de sokan csak 14-nek néznek, nem tudom így nem mutatnék-e furán az edzőteremben...mégse akarom hogy bámuljanak...
2011. júl. 14. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi en meg 15 vagyok, parszor mar voltam teremben es fogok is jarni rendszeresen (szeretnek egy kis izmot is felszedni). Soha senki nem bamul hulyen, semmi bajuk azzal hogy ott vagyok. Sot, a legtobben batoritoan mosolyognak meg segitenek, ha esetleg valamit szarul kezdenek hasznalni :D mondjuk fugg attol hogy milyen helyre mesz, de ne aggodj, a legtobben a sajat edzesukkel fognak foglalkozni, nem rohognek ki vagy valami. Hajra :)
2011. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már vannak külön csak női edzőtermek is, ha zavar a sok férfi
2011. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem raknád vissza a helyére az 50es egykezest meg fennhagynál a rúdon 200at, akkor picit kinéznélek onnan.

Jár pár 17 éves lány kondiba, nem fognak meglepődni, hogy mit keresel ott. Max ha annyira jó nő vagy, akkor megnézünk és ennyi.

2011. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretek fiúk között edzeni. De nem azért mert fiúk, hanem mert jó nézni ahogy csinálják. És bátorítólag hat, hogy én is jobban csináljam, mint egy állat. :)

Szerintem nem kell aggódnod, hogy kinéznek. Inkább legyél büszke arra, hogy már ennyi évesen odafigyelsz a külsődre. Ez igen jó példa. Mindenki szerintem a saját dolgával fog foglalkozni. Csak ügyesen. :)

2011. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!