Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Crossbow-al szerencsétlenkedek...

Crossbow-al szerencsétlenkedek segíttek?

Figyelt kérdés

Van egy számszeríjam (A phiton)és minden évbe 1x elhatározom ,hogy megtanulok vele pontosan lőni.

Kerestem szakirodalmat hozzá de a világon semmit nem találtam.

Annyit tudok amennyit a boltba mondtak nekem hogy szilikonozzam a sínt.

Viszont állandóan valami problémába ütközök ami elveszi a kedvem az egésztől.

Például egy normális vesszőfogót nem birok találni ami jó lenne számszernek.

ha 5 vesszőt ellövök tuti tönkremegy 2 az első lövésnél.A maradékot meg kiszedésnél teszem tönkre.

Ilyenkor már az egésztől elmegy a kedvem mert alig lőttem és elb**sztam egy csomó pénz vesszőre.

Raktam egy távcsőt a szerkezetre hogy majd milyen jó pontos lesz:) Hát egy ajtólapot 25 méterről még talán eltalálok vele. Valahogy 2 vessző se megy ugyanarra.

Valamint a 2-dik ideget használom el és már ennek is kezd a bandázsolás megtörni a karok végén lévő akasztóknál. Idáig 3X voltam kint lőni vele mióta megvan. Sokat mondok ha ilyenkor 15 lövést lövök vele. utána általában egy évig fali díszként funkcionál. (természetesen az ideget leakasztom róla.)

De nem tudok rájönni milyen hibákat vétek de tuti hogy sokat mert nem hiszem el hogy ennyi probléma normális esetbe az íjakkal.

Segítsetek már... előre is köszönöm.


2011. júl. 12. 21:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!