Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki mennyit mozog hetente?...

Ki mennyit mozog hetente? Vagy mit sportol? Egyedul is szoktatok?

Figyelt kérdés
Minden nap elmennek mozogni de egyedul olyan unalmas...es a barataimnak nagyresze vagy lusta vagy nem birja a n...feneket:)
2009. márc. 31. 07:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mozgásom kimerül a hűtő és a számítógép közötti legrövidebb út megtételében. (sajnos).
2009. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2szer vagy 3szor lovaglás, ahogy van időm. Ott soha nem vagyok egyedül, min ott a ló, de általában más emberi lények is múlatják ott az idejük.
2009. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Heti 3x intenzív osztatlan súlyzós edzés minden izomcsoportra


Heti 2x "parasztkardió"

2009. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
én sportoló vagyok (jégkorong) heti 6-9 edzés + meccs és sosem vagyok egyedül :)
2009. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Gyúrok heti 3 alkalommal.
2009. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Minden nap sportolok. Heti ötször futok 1 órát és kétszer kosarazok min. 1,5 órát. Futni egyedül szoktam kint a szabadban(a futógépet nem szeretem). Kosarazni az iskolai kosárcspatba járok.

Ha unatkozol egyedül sport közben, és nincs senki akivel el tudnál menni, akkor vidd el a kutyád futni(ha van), vagy vigyél mp3-at és hallgas zenét.

2009. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ezer koszonet a valaszokert...mp3at nem vihetek az uszodaba,talan a stadionba...szoktam...kutyam nincs mert megmergeztek...lovagolni szoktam de mivel nem sajat lo nem nagyon merek vele beszelgetni,lerug a hatarol:)).kosarazni meg ezer idegen emberekkel szoktam...Azthiszem nem jo barati korbe vagyok!!!:)
2009. ápr. 1. 06:32
 18/23 anonim válasza:
én hétfőn, kedden aerobikozok, szerdán salsa aerobikozok, és csütörtökönként rugbyzek. Szombaton vagy Vasárnap meccsen vagyok. Mindenki azt hinné, hogy jó alakom van, de ez felejtős.. elég nagy rajtam a háj, sztem úgy kb. 12 kg. és fogalmam sincs hogy lehet ez.na mindegy
2009. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én napi 4 órát edzek.És hát elég durva.

Szerződtettet atléta vagyok.

2009. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
En sem vagyok cingar kisasszony:)koszonom a valaszokat...varom a tobbieket is:)
2009. ápr. 2. 06:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!