Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Tyukmell mennyi idő alatt...

A Tyukmell mennyi idő alatt nem fog látszani?

Figyelt kérdés
Kondi terembe járok Edzek heti 3x mellkasra ,nem szedek semmit mennyi idő kb. míg nem fog látszani ? 15/F
2011. júl. 8. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
heti 3 melledzéssel és az alapismeretek és/vagy személyi edző hiányában soha semmi változás nem lesz.
2011. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem attól fejlődsz hogy egy héten 3x mellezel.

Ha bírod akkor az azt jelenti hogy nem dolgozod meg rendesen, ha meg meg dolgozod rendesen akkor meg sérülés lesz a vége.

1 héten 1 intenzív edzés kell, és akkor tud regenerálódni.

2011. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
igen amit előttem írtak az fontos ( heti maximum 2 mell edzés , de 1 hónapnál tovább ne csináld , utána csak 1x edzd egy héten. DE ahhoz, hogy ne látszódjon a tyúkmell hatalmas izomtömeget kell magadra pakolnod... Sajnos ez genetikai... Szerintem 2-3 év kemény edzés és sok zabálás után fog alig látszani. ( A nem szedek semmire pedig kezdj el edzés utáni tömegnövelő turmixot inni, mert így nem hinném, hogy bármit is el fogsz érni. ) + Alapismereteket olvasgass!
2011. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én 1.5 évig az előttem szólók hülye elvei alapján edzettem. meg is akadtam elég kis súlyoknál, az átlag "testépítőnél" ilyenkor jönnek a koxok, meret ha elérted a biológiai határaidat, akkor már csak a kox a megoldás. na ezek marha nagy hülyeségek. átváltottam heti1-ről heti 4-re és... "ha megedzed rendesen nem bírod többször edzeni stb." igen, ez így van 2 hétig kb. azután hozzászokik a melled a nagyobb terheléshez és ugyanúgy nem veszi fel. 4 hónap alatt többet erősödtem mint az azt megelőző 1.5 évben. na ehhez mit szóltok nagyokosok?
2011. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

:DDD


Te nagyon okos vagy!!!! Komolyan,kicsit szégyellem magam.

TALÁN HA HOZZÁSZOKOTT MEGINT EMELED A TERHELÉST ÉS VÁLTOZTATSZ A GYAKORLATON NEM?????

2011. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
hát te is okos vagy, valószínűleg nem emeltem a terhelést és nem változtattam a gyakorlaton, írj egy kort és hogy mióta edzel, vmint hogy mennyivel bírsz fekvenyomni,szériában és csúcsot
2011. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

barátom,meddig akarod még bizonygatni hogy nem sokat konyítasz hozzá???

mellet 1x MAXIMUM 2x edzünk ezt mindenki tudja.

Azt nem mondták még hogy a testépítés nem az erőről szól???

Ha én most attól fejlődök hogy két gyufaszálat emelgetek bemelegítéskor utána meg piramisban 3at belenyomok egy seprűnyélbe akkor oké.Nem írok le semmit,nem mindegy?

Ha leírom nem hiszed el,nem tök mindegy??

2011. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
írd le elhiszem. csak érdekel. én viszont azt hallottam, hogy a naturál testépítésben az erő összefügg az izomzattal, ismétlem naturál.
2011. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mindig összefügg persze (koxal is),de nem az erő a lényeg.

25 vagyok,6 éve edzek,ebből az első 2 év ment rendesen a maradék 4ben sok a kihagyás,sérülés miatt 2-4 havonta 3-4 hét kimarad.

Piramisban nyomok fekve,a végén 120 ba megy kettő úgy hogy behugyozós vállfájdalmaim vannak.

Csúccsal még nem erőlködtem,nem tudom mennyi mehet.

2011. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ez az én véleményem: az hogy valakinek kiváló a genetikája, és erre rákoxol, még nem jelent semmit. lehet nagy testépítő, de biztos vagyok benne, hogy fogalma sincs, mi játszódik le a szervezetében, mi miért történik. csak mondja a jól bevált sablonokat, amik jóval hitelesebbek az ő szájából. most mondd azt, hogy nincs igazam.
2011. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!