Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional-t hogy szedjem?

Figyelt kérdés

1 éve kondizok. Jól haladok, de a nagyobb eredmény érdekében szednék fehérjét. Haveromtól kaptam 60 tasak 30 grammos Whey Protein Professional-t, a kérdésem pedig az lenne, hogy pontosan hogy is szedjem, napi hányszor?

Heti 4x kondizok és 4x futok.


2011. júl. 8. 01:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

most olvasom,reagálok másra is:

ANYÁD A SZERENCSÉTLEN!!!

2011. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Én nem oltogatást akartam, hanem feltettem egy kérdést, amire sajnos sokan nem tudtak normális választ adni, hanem lehurrogják az embert, ahelyett hogy normális választ adnának.


Felteszem egyszerűbben a kérdést. Légyszíves ha tudtok segítsetek. 1 éve kondizok tehét heti 4x, napi 1,5 órát rendesen, és szabályosan. Fejlődök de nem olyan mértékben mint mások, és ez zavar. Nem szedtem, és nem is szedek semmit terméket, de sokan igen. Az érdekelne, tehát akkor hogy mit is csináljak, hogy több izmot szedjek fel? Ha persze ez lehetséges.

2011. júl. 8. 20:06
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam....:) És nem is anyáztam.
2011. júl. 8. 20:07
 14/26 anonim ***** válasza:

Véletlen pont a haveromra mondtad. ;)

Na szóval:

1.keress rá egy tömegnövelő étrendre

2.úgy fogyaszd,ahogy leírtam dextrózzal.

99%ban a kajádon múlik,ha nem fejlődsz rossz a kajád,edzés utáni turmix nélkül nem sok értelme van az edzésnek mert a kritikus időszakban nem kapnak megf. mennyiségű és minőségű tápanyagot a kiéhezett izmaid.

Okés???

2011. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Aha köszi! Szóval az nem működik, hogy 30 gramm fehérjepor reggel, plusz edzés közbe is, a szokásos étkezésem mellé? Mivel így mindenképp kap fehérjét a szervezetem, ha esetleg az az napi étkezésbe nem is jutott olyan sok. Ettől fejlődök vagy sem?
2011. júl. 8. 20:15
 16/26 A kérdező kommentje:
És ezt a port, keverjem a dextrózzal? Az mi is pontosan? :)
2011. júl. 8. 20:15
 17/26 A kérdező kommentje:
Megnéztem.:) :DD
2011. júl. 8. 20:16
 18/26 anonim ***** válasza:

Kösz a védelmet M :D


Az a baj veled kérdező, hogy nyomorék vagy. Nem okoskodni kéne, hanem megkérdezni miért is vagy hülye az egészhez. Ez nem mű, nem szintetikus, olyan mintha csirkét ennél, csak gyorsabban felszívódik. Semmilyen hatása nincs, semmivel nem leszel tőle erősebb és izmosabb. Főleg nem 1 havi szedéstől. Neked sok 100 oldalt kell átolvasnod, ha a "nem értesz hozzá"-ból még nem jöttél rá. Bioszt is ismételd át.

2011. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de megint csak te értelmezted félre. :) Nem 1 havit akarok szedni, ez jelenti az elindulást csupán.
2011. júl. 8. 20:17
 20/26 anonim ***** válasza:
Mit értelmeztem félre? Annyit írtál, hogy 60 tasak napi 2x. Nem írtad, hogy ez csak kezdet. A kajálásodon múlik minden. Nem ettől fejlődik jobban a másik. Olvass utána étkezésnek, edzésnek stb. és javítsd ki ami nem jó. Nem tudunk neked regényt írni. Iszod reggel zabbal, edzés után dextrózzal és nem vársz tőle semmilyen eredményt, evvel csak kiegészíted a napi kajádat. Az így kapott komplett étrendednek lesz fejlődés gyorsító következménye.
2011. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!