Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional vagy Brutal Musclie on?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok jobban?
2011. jún. 7. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mark86


edzés utánra izolátum/koncentrátum (brutal) a jobb,de hobbiszinten tökmindegy.

én az olcsóbbat ajánlom

2011. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mark86


persze dextrózzal

2011. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Árban mindenképp 100%WPP, ezért 100%WPP

Ízben mind2 nagyon finom.

2011. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lassan várhatod az oltást mark86-tól :DD

Egyébként személyes tapasztalat hogy a Brutal termékeket néha túlreklámozzák a hatásvadász leírásokkal és reklámokkal. De, hogy őszinte legyek a Brutal fehérjéjét még nem próbálta, a 100% Whey viszont bejött. Olvasd át ezt a fórumot a Muscle On beszámolókról:

[link]

Egyébként meg várd a választ hátha valaki megmondja a tutit:)

2011. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja ő válaszolt először! Akkor bocsi :D
2011. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mark86


többször megkértem mindenkit szépen,hogy ha gondja van kérdezze/írja meg privátban.

miért vagy gerinctelen?

nem szoktam ok nélkül pofázni...

ne legyél csicska légyszíves,mert ha sokáig folytatod kiteszem ide a neved meg a lakhelyedet (ahonnan netezel),és így fogok rákérdezni mi a gond...

akkor is ilyen nagy lesz a szád?

2011. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Whey pro.

2011. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia mark86!

Miért vetted magadra ennyire? :) Ne vedd fel, legalábbis szerintem nem sértő, nincs benne semmi trágár kifejezés, nem említettem meg édesanyád, nem etettelek rákkal, ezért nem értem mi sértett meg ennyire! Szerinted nekem gondom van veled?? Most őszintén, azt se tudom ki vagy, hol élsz, ezért nem mondhatom rád hogy gondom lenne veled, úgy ahogy senkiről sem mondhatom hogy gondom lenne, aki itt fórumozik, hiszen semmit nem tudok másról! Esetleg a válaszával lehet gondom, de te normális választ írtál nincs vele gondom. Mi számít gerinctelenségnek? Szerintem az lenne gerinctelenség ha név nélkül mindenféle ocsmány csesznyeséget írnék neked, vagy ha épp túlsúlyos vagy és önbizalomhiányos ezért nyitsz itt egy témát hogy valaki lelket öntsön beléd, én meg ott oltanálak hogy kövér disznó. Az gerinctelenség lenne! Az hogy ezt írtam ,,Lassan várhatod az oltást mark86-tól :DD " kicsit sem gerinctelen. És tudod miért? Mert nem volt benne trágár ocsmány megbotránkoztató sértés, csak véleményt mondtam és jogom van erre! Ha zavar hagyd figyelmen kivül, de amíg nem bántok meg senkit, nem beszélek csúnyán megírhatok 5 szót a végén nevető fejjel. Vedd fel egy poénos hozzászólásnak, annak hogy észrevettem aktívságodat a témakörben, és tudtam hogy úgyis válaszolni fogsz. Sokáig folytatom mégis mit?? Válaszoltam a kérdezőnek és az elején írtam 5 szót, amit te magadra vettél. Ezt hogy lehetne folytatnni? Maximum ezzel az 1 hozzászólással, amit most írok. Egyébként meg nyílvánosságra nem hozhatod a nevem, mert ez nem telefon hogy bemondod a telefonszámot tudakozóba és megtudod. Ha pedig valamiféleképpen olyan egy hacker zseni vagy hogy az Ip cím alapján megmondod a lakhelyemet (amit még nagyon halványan el is hiszek, de csak a körzetet tudod megsaccolni) és a nevemet mit érsz vele? Tessék leírom a nevem: György Tibi. Hajdú megyéből írok. Most mit csinálsz?Megkérdezed mi a gond?? Ezenkivül? Ugyanmár ne nevettes :)

Mégegyszer leírom, nincs bajom veled, az pedig a te dolgod mennyire veszed fel azt amit írnak neked, de szeritnem elég normálisan írtam most neked, és nem folyok bele semmilyen vitába a semmin nem veszekszem! :)

2011. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mark86


most ez komoly??


György Tibi vagy???

2011. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Látom leszűrted a mondanivalómat és megértetted a lényeget... :)
2011. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!