Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional vagy Brutal Musclie on?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok jobban?
2011. jún. 7. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mark válasza tökéletes!
2011. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Brutalnak csak az ára brutál, akkor már inkább 100% whey, de még inkább egyik se :P
2011. jún. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mark86 :D

hát igazából egy kis tömeget akarok növelni a kosárlabdához kell nem tudok bent maradni a palánk alatt mert kinyomnak pedig higgyétek el így se vagyok kicsi tömegű 94 kg és 177 cm magas 17/F és a 94 kg ne úgy nézzétek hogy zsír hanem normális izomzat csak masszív vagyok :D

azért is kérdeztem meg hogy 3 hónapra kb melyik a hatásosabb mert nyári szünetbe szeretném megvalósítani :D

(ha valaki az alapokkal jön akkor azok megvannak mert van kosárba is súlyzós edzés):D

2011. jún. 8. 07:17
 14/14 TOMAtm ***** válasza:
egyiket sem.vagyél valami kóser fehérjét,ne ilyen agyonreklámozott műanyagot.deha már mindenképp tanács kellene akkor myofusion.
2011. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!