Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional-t hogy szedjem?

Figyelt kérdés

1 éve kondizok. Jól haladok, de a nagyobb eredmény érdekében szednék fehérjét. Haveromtól kaptam 60 tasak 30 grammos Whey Protein Professional-t, a kérdésem pedig az lenne, hogy pontosan hogy is szedjem, napi hányszor?

Heti 4x kondizok és 4x futok.


2011. júl. 8. 01:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Bocsi, de hihetetlen hogy 1 éve kondizol, és nem szedtél össze annyi infót hogy hogyan kell a fehérjét fogyasztani.

Edzés után a fehérje az alap!Az étrended alapján kell a többi fehérjét bevinned.Ha tömeget növelsz esetleg és 90 Kg vagy, akkor napi 3gramm/kiló a minimum.Nagyrészét szilárd tápálékból (csirkemell)kell bevinni, és a maradék mehet a turmixból.Azt hogy a maradékot mikor iszod meg, azt meg eldöntöd.Alegjobb reggel meg lefekvés előtt.

2011. júl. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
semmivel nem lesz nagyobb az eredmény.....
2011. júl. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"Ha tömeget növelsz esetleg és 90 Kg vagy, akkor napi 3gramm/kiló a minimum"

Elég lesz az 2nek is és nincs köze ahhoz, hogy hány kiló.


Kérdező: Az viszont tényleg hihetetlen, hogy 1 év edzés után fogalmad nincs mi az a fehérje. 60 tasak elég 1 hónapra, ezt nem kúrában kell szedni, ez kaja, enni is folyamatosan eszel.

2011. júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ki mondta h fogalmam sincs mi az a fehérje? Eljárok kondizni heti 4x, de nem szedtem még fehérjeport mert nem tartottam fontosnak, de most szeretnék! Ettem eddig sok csirkemellet meg stb, de nem foglaloztam ilyenekkel, csak tisztán kondiztam, mindnféle szer nélkül.


69 kg, vagyok, ez a 173 cm-hez szerintem megfelelő súly, izmot szeretnék felszedni, ezért kérdeztem amit. Szóval ha van 60 tasak( 30gramm) akkor napi két tasak (2x-30gramm) az mehet? Nem tudom mennyi a napi fehérjebevitelem általában, eszem sok húst.:D


Lehet jobban tudom mi az a fehérje, biológiából érettségiztem emelt szinten. :)

2011. júl. 8. 19:31
 5/26 A kérdező kommentje:
A kérdésem csipán arra irányult hogy a napi 2 tasak (30 gramm) az ugye napi 60 gramm, ha ezt szedem be reggel és mondjuk kondizás közben, akkor ettől láthatóan fogok izmosodni?
2011. júl. 8. 19:34
 6/26 anonim ***** válasza:

jaaaa akkor te nagyon okos vagy!!!

akkor azt is tudod hogy ezek nem "szerek" hanem koncentrált tápanyagok,tehát ha a szilárd kajából (hús=fehérje) megvan a napi bevitel akkor csak edzés után kell inni,akkor is csak azért mert gyorsabban felszívódik mint a húsban lévő protein. kúraszerűen felesleges alkalmazni(60csomagtól látható izmosodás LOL).

Attól hogy iszod még tiszta maradsz,nem kox ez...

Edzés után igyál egy tasakkal és tegyél hozzá 40gramm dextrózt(szőlőcukor).

Az izmosodás az egész napi étkezéseden múlik nem a szutykos proteinen.

Kérdésre szívesen válaszolok

Üdv

Egy nyóc átalánosos....

2011. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Magyar oktatás szégyene, hogy te leérettségiztél, ráadásul emelt szinten. Fogalmad nincs mi az a fehérje, akkor nem írnál ilyeneket.
2011. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ami itt folyik az butítás,nem oktatás.
2011. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Te szerencsétlen áruld el honnét kéne tudnom hogy hogyan fog hatni rám ha sosem szedtem? Te fogalomzavarban szenvedsz haver, nagyon nem azon van a hangsúly hogy mi a fehérje, hanem azon hogy hogyan szedjem be, és mennyit. Értelmes válaszokat várok. Azt mondtam h tisztán kondiztam, tehát nem ettem semmi mesterséges cuccot a kondi mellé, erre értettem, tudom hogy ez nem koxolás.

Csupán annyit kérdeztem, hogy ha a napi szokásos étkezésemet, amiben persze változó a fehérjebevitel, megfejelem ezzel a két csomaggal, ami 60 gramm, az mit fog eredményezni? DE ERRE SENKI NEM TUDOTT NORMÁLISAN VÁLASZOLNI.


Te meg ne okoskodj, hogy ez a magyar oktatás szégyene, kiváncsi lennék mit értél el te az életben, ha még egy rohadt mondatot sem tudsz helyesen leírni.

2011. júl. 8. 19:57
 10/26 anonim ***** válasza:
Na akkor most leírom neked őszintén: SEMMIT!!!
2011. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!