Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kell ahhoz tennem, hogy...

Mit kell ahhoz tennem, hogy bokszoló lehessek?

Figyelt kérdés
lány. 16
2009. márc. 29. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem be kéne iratkoznod valami edzésre.
2009. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
26%
Még nem hallottam box-olóról, boxolóról már igen.
2009. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem kezdted el, akkor box edzésre járni a leheteő legsűrűbben, és még otthon is minden percben gyakorolni, és ha még tehetséged is van hozzá, és szerencséd is van, akkor boxoló leszel
2009. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azután, hogy a szót megtanulod leírni (bokszoló) elkezdesz edzésre járni. 16 éves korodban már az otthoni tréning nem elég, edzőre van szükséged.
2009. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ökölvívó is lehetsz, és ilyen szakosztályt keress.
2009. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem vagy még lekésve semmiről, csak kezdj el szorgalmasan edzésekre járni, esetleg másokkal együtt.

Box, ökölvívás, sz-tem ugyanazt jelenti.

Sok sikert és kitartást.

2009. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez nem így megy.Attól függ hogy mennyire vagy tehetséges, eljuthatsz egy szintre.Lehet hogy már későn kezdted, mert sokan már 8-12 éves korukban elkezdenek űzni valami sportot.De az is lehet hogy tehetséges vagy és akkor még nem vagy lekésve.De én is így gondolkodtam ennyi idősen hogy majd így meg úgy, én is nagy harcos akartam lenni, aztán közbejött egy-két dolog és mégsem sikerült, elment tőle a kedvem.Szóval kell még 2-3 év, mire ez ki fog forrni nálad, hogy valóban bokszoló akarsz-e lenni és versenyszerűen fogod csinálni, vagy csak hobbiból, testmozgás szintjén.

Járj le edzésre és nem elég a heti 2-3 edzés, egy-két hónapig igen, aztán utána szoktasd magad hozzá több edzéshez.Később a minimum már napi 4-5 edzés legyen.Otthon is meg tudsz csinálni sokmindent, amit a teremben csinálnátok.A lényeg, hogy elszánt legyél és sokat kesztyűzzél!Ott fog igazán eldőlni, hogy hányadán is állsz a dologgal.

2009. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsánat heti 4-5 edzést akartam írni, nem napit.
2009. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
menj le bokszolni ennyi
2010. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!