Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindegy melyik gyártótól...

Mindegy melyik gyártótól veszek fehérjét?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,fogyni szeretnék,ahhoz kellene a fehérjepor,1hónapra 3kg (az 5kg-s kiszerelés sem akadály,el fog fogyni) De annyi helyen van ilyesmi(már a tescoban is láttam) hogy egyszerűen nem tudom,melyik nekem a legmegfelelőbb...ha kérhetném,csak hozzáértők válaszoljanak
2011. júl. 3. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Megfelelő edzés is kell, hozzá.Mert magától nem égeti a zsírt.Hanem kemény munka kell, hozzá mint mindenhez.

És az sem teljesen mindegy, hogy hol veszed...Ugyanúgy mint bármi másnál.Vannak olcsóbb és drágább helyek ahol ennyit annyit elkérnek ugyanaz X cuccért...

Örülsz ha kapsz egy liter tejet 140Ft-ért, de 50Ft-ért nem venndé meg ugye?:)

2011. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez eddig minden volt,csak válasz nem...nyilván mellette edzek rendesen,anélkül minek a fehérje?!-.-
2011. júl. 3. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Szinte mindegy,ha jó árban van/magas a fehérje%-a,akkor jó.Gasparit és Muscletechet nemnagyon ajánlom. [link] itt egy oldal,ahol verhetetlen árak vannak.

2011. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mark86


imádom mikor valaki affektál hogy milyen a válasz!

tejsavó fehérje koncentrátum legyen,egyébként tök mindegy úgy is a kaján múlik....

2011. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendes tápkieggel foglalkozó boltban (nem tesco) kb mindegy melyiket veszed, max a pénztárcádnak nem lesz mindegy. 4500 Ft/kg áron már a legjobbak közül is kapsz simán, annál drágább felesleges.
2011. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gasparit is ajánlom :)
2011. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vok:

Egy "Nem B+" helyett kaptál egy, közelétre való kivilágítást...Ha olyan okos vagy, akkor ezt, hogy nem tudtad belőle levonni?

2011. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TOMAtm ***** válasza:

gaspari myofusiont használok.most teszt alatt lesz a twinlabos,mert jó áron volt.ill ha fogyni szeretnél akkor próbáld ki talán az [link] .hát azt irták róla h borsófehérje(?),de a cimkén nem az szerepel,és külföldi oldalakon olvastam h nagyon jó eredményeket értek el a DIÉTÁZÓK vele.ill. zsírégető-hatása miatt ajánlják több helyen is.én is ki szeretném próbálni,de most még egy bő hónapig tömegelek,addig biztos h nem lesz beiktatva a kiegészítőim közé.

ja igen,diéta mellé ajánlom a zöld teát,vagy annak kivonatát,nálunk a teremben ódákat zengenek a hatásáról.

2011. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!