Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a thai boxolás...

Szerintetek a thai boxolás vagy a gyúrás éri meg jobban?

Figyelt kérdés
szeretnék megtanulni jól harcolni, hobbi és önvédelmi szinten...eddig gyúrtam pár hónapot mert az volt a célom hogy minél nagyobb ember legyek és akkor könnyebb lesz megvédeni magam aztán elgondolkoztam a thai boxon...az is erősít valamennyire sőt még verekedni is megtanít...szerintetek mi legyen?
2011. júl. 2. 21:47
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a tahibox azontúl, hogy megtanulsz harcolni küzdeni és megvédeni magad itt fegyelmet is kapsz, de szerintem kondizni emellet is tudsz
2011. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fognak bántani akkor, ha nagyon kigyúrod magad. És nem azért, mert megijednek, hanem azért, mert aki bánt az olyan ember aki tiszteli az ilyen dolgokat. Ez ugyan olyan, hogy nem fogják ellopni tőled az új z4es bmw-t a 8. kerületben, mert tisztelnek és pajtinak néznek/kezelnek...

Ha thaiboxolsz nem fog rajtad látszódni az, hogy nagyon kemény vagy csak az, hogy gizda. És az szerintem nagyobb hátrány, mert 3an úgy is le fognak nyomni...

2011. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés bennem is lejátszódott.

Én a testépítéssel kezdtem.Nyomtam kb 10 évig,jó arányok 95 kiló,alacsony testzsír...

De a világon semmi funkcionális haszna nincs.Jó időtöltés és ennyi.

Most 85 kiló vagyok,pár éve elkezdtem bokszolni,majd francia bokszolni és sokkal nagyobb kihívás.A megszerzett tudást meg tudom alkalmazni minden edzésen,mert bunyó mindig van.

A bunyónak és az állóképességnek nagyobb a funkcionális haszna.

Ja és ha,ahogy írtad megtanulni harcolni,na akkor ne tb-ra menj.

Egyébként meg a két sport nem zárja ki egymást.

2011. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az oké hogy nem zárja ki egymást de rendszeresen edzeni lehet nem lesz időm meló miatt ez a problémám... és ha már nem lehetek szép kigyúrt ember akkor legalább tudjak normálisan verekedni hogy bármikor megvédhessem magam és ha egy idióta kihív bunyózni akkor megtudjam neki mutatni igen vékony testalkatú vagyok de bármikor elgyatyázom
2011. júl. 3. 03:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!