Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet izmosabb? 14/F

Hogyan lehet izmosabb? 14/F

Figyelt kérdés
Olyan hogy fekvőtámasz, segít (picit is) ?? Konditerembe még nem engednek be csak 15 éves kortól de engem nagyon érdekel.
2011. júl. 2. 17:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam a kérdést " Hogyan lehetek izmosabb?"
2011. júl. 2. 17:11
 2/8 Offthewall ***** válasza:

Üdv! Megoldás: bemész bátyáddal/apukáddal/unokabátyáddal/nagybátyáddal/idősebb szomszéddal/haverral stb. hogy van aki felügyel meg izé el vagy te ám engedve :D Vagy csak 1x elrángatod aput/anyut h szájába rágják a recepciósnak h el vagy engedve...

Fekvőtámasz segít 1 kicsit de csak nagyon kicsit... Próbálj minél többet megcsinálni 1 nap, és mindig bukásig ismételd. Próbálj minden szériában 1-el többet csinálni mint az előzőben, nem nagy kunszt. De a konditerem sokkal jobb megoldás. Ha valahogy megpróbálsz mégis bejutni kondiba(szerintem keress amúgy másik termet a környéken ahol nem szivat a recepciós/teremvezető :D), akkor vegyél fel msnre futyulospalinka kukac hotmail pont hu, én 16 leszek és imádok kondizni próbálok segíteni ha tudok.

2011. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bátyám itthonra vett súlyzót és azzal minden nap reggel és este csinált "emeléseket".Felüléseket csinált és fekvőzött :) Már eléggé látszik hogy sokat segített neki.Amikor először vette le a pólóját rá se ismertem :)Ő csak Lusta elmenni kondiba.Sok szerencsét neked is.

14L

2011. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Offthewall ***** válasza:
Ja és kérdezz körbe a családba meg nézz szét pincébe/padláson, hogy nincs-e 1kezes súlyzókészlet a legjobb ha 4-től 10 kilóig mindenféle súly van, mert pl. oldalemelést elég ennyi idősen 5-6 kilóval csinálnod ha bírsz, de koncentrált bicepszet lehet tudnád 8-10-el simán.
2011. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Offthewall ***** válasza:
14L: Bátyád nem tudja mit hagy ki, ha egyszer lemenne, megszeretné szerintem, nagyon jó feeling meg általába jó arcok a gyúrósok akik lenn vannak :D És sokkal de sokkal sokrétűbb és eredményesebb edzést tud ott végezni.
2011. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Thai box
2011. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak 5KG-s egykezezőm 2 drb de azt már simán tudom nyomogatni reggelig is.. :S
2011. júl. 4. 00:12
 8/8 Offthewall ***** válasza:
Háhá akkor nem hiszem, hogy sokféle és nehéz gyakorlatot csinálsz vele... csinálj 5-6 félét tárogatás, oldalemelés, felhúzás, koncentrált bicepsz, meg mittudomén nézz utána nem tudom mindegyiknek az elterjedt nevét, de youtube-on nézz meg pár 1kezes videót. Szóval pl. van amihez nekem 14-20 kilós kell ,van amihez az 5 is bőven elég, ezért mondom... és ha állítod, hogy könnyű, csinálj nagyon szabályosan, LASSAN 4x20-at mindegyik gyakorlatból, reggel, délben, és este. És utána szólj, hogy könnyű :) DE mondtam már, konditerem. Ja, hogy az idő, meg pénz, meg anyu leszid. Hát c'est la vie.
2011. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!