Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni futni,...

El szeretnék kezdeni futni, de hogyan kezdjem? Asztmás is vagyok

Figyelt kérdés
mindenhol azt olvasom hogy a futas a legjobb.eddig jartam konditerembe mostanaban csak itthon tornazok amiota kisbabám van.de most szeretnék elkezdeni futni.nem tudom hogy kezdjek hozza?aszmas is vagyok bar szerencsere nem komoly.valaki tudna tanacsot adni hogyan csinaljam es milyen tavokat?
2011. júl. 2. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

1 beszélj a kezelőorvosoddal

2 nem muszáj futni (én a helyedben inkább úsznék vagy bringáznék először

3 [link]

2011. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
mindenhol azt olvasom hogy a futas a legjobb -hol olvastál te ilyeneket?a futás állóképességnövelésre kiváló.
2011. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
alltalaban az itt feltett kerdesekre a valasz az hogy az aerob mozgas a legjobb ha az ember fogyni akar.mivel nincs itthon sem biciklim sem eliptikus trenerem ezert gondoltam hogy eljarnek futni
2011. júl. 2. 19:13
 4/5 TOMAtm ***** válasza:
a fogyás diéta kérdése.ha a bevitt kalória több mint az elhasznált,akkor hízhatsz,ha kevesebb akkor fogyhatsz.a futás jó,mondjuk heti 2 szer,2 szer meg úszás vagy kondizás.ha csak futsz,hidd el nem nyerő dolog.na most mennem kell,majd kifejtem bővebben ha gondolod.
2011. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TOMAtm ***** válasza:
2011. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!